0
Menu

Novinky z Knihozemě

Čtete si rádi s dětmi? Pak jistě uvítáte nový projekt společnosti Albatros Média – Knihozem. Jedná se o vznikající platformu vzájemné komunikace a výměny zkušeností čtenářů i odborné veřejnosti. 

První zásilka z Knihozemě právě dorazila do knihkupectví

Koncem května 2018 dorazilo do knihkupectví 12 nejzajímavější knih pro děti a mládež. Všech dvanáct knih bylo vybráno s ohledem na různorodost žánrů i věku a na jejich literární i výtvarné zpracování. Rodiče tak mají jistotu, že svým dětem vyberou kvalitní knihu, která je potěší.

Pravděpodobně největším lákadlem Zásilky z Knihozemě je kniha J. K. Rowlingové Harry Potter: Cesta dějinami čar a kouzel, průvodce bradavickými školními osnovami i dějinami kouzel s dosud nezveřejněnými materiály. Fanoušky Harryho Pottera také nadchne první díl série Nikdyuš australské autorky Jessiky Townsendové. Pokud vaše děti milují fantasy příběhy, pak je potěší kniha Neila Gaimana Odd a mraziví obři. Senzační sbírka zvířat doktora Proktora od Joa Nesbøho odhalí nejděsivější sbírku podivuhodných tvorů.

Mezi dvanácti vybranými knihami je od každého trochu – komiks, dobrodružství, encyklopedie, obrázkové knihy i beletrie.

Zásilka z Knihozemě vznikla primárně s cílem usnadnit rodičům a dětem výběr dětských knih. Pomůže však i knihkupcům, pro které bývá také obtížné orientovat se ve velké produkci knih pro děti a mládež.

K nákupu každé knihy z Knihozemě dostanou čtenáři dvě pohlednice, se kterými se mohou zapojit do soutěže o zásilky dětských knížek až domů.

Zásilky z Knihozemě doputovaly také do 143 dětských domovů a dalších vybraných neziskových organizací.

Hana Krejčí

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě