603 564 243
EN
Menu

Nesahat, to je moje!

„Nesahat, to je moje!“ Tuto větu už nemusí Vaše děti donekonečna opakovat svým kamarádům nebo spolužákům. Šikovné štítky to řeknou za ně! Stačí jen odlepit a nalepit a rychlé označení vlastnictví věci je hotové – díky vysoké odolnosti štítků na velmi dlouhou dobu. Skvělá věcička na tábor, do školy i školky, že?

Pratelné, mytelné i sušitelné

Oblečení, bačkory, holínky, psací a ostatní školní či neškolní potřeby, třeba i hračky nebo láhve na pití, to vše můžete označit štítky. Věci opatřené označovacími štítky Happy Label vyrobenými z vysoce kvalitního a odolného materiálu vydrží za každého počasí. Můžete je zcela bez obav mýt v myčce, prát v pračce (jak ukázaly výsledky nedávno prováděných testů na školních uniformách, štítky spolehlivě držely i po 100 praních), vložit do sušičky i mikrovlnné trouby. Žádný z těchto domácích pomocníků je nepoškodí. Extrémně odolné dětské štítky totiž jen tak něco nezničí, dokonce ani ostré drápky domácích mazlíčků.

Děti milují stylový design

A co design? Jednoduchý, moderní a stylový. Navíc díky pestré paletě složené z nejrůznějších tvarů (čtvercové, kulaté, obdélníkové, oválné), velikostí a barev lze vzhled štítku plně přizpůsobit označované věci. Podle věku dítěte si můžete vybrat ze tří kategorií, vedle klasických dětských štítků jsou tu také štítky pro nejmenší a nechybí ani štítky pro nejnáročnější „dětskou“ skupinu – pro teenagery. Vhodně zvolený štítek je nejen praktickým, ale zároveň estetickým doplňkem věci, za který se dítě nebude stydět, ale bude na něho naopak pyšné. Zejména předškoláci a malí školáci, kteří si v tomto věku důrazně vymezují vlastnictví svých věcí vůči okolí, označovací štítky milují.

Hurá, jedeme na tábor!

Právě o prázdninách jistě oceníte štítky na tábor, které dodají věcí malých táborníků stylový vzhled a hlavně je ochrání před možnou ztrátou či záměnou. Vyberte si nabídky z prázdninových motivů! Táborové, stejně jako ostatní, štítky, jsou k dostání v setech, takže jejich použitím vytvoříte i ze zdánlivě nesourodé hromady věcí stylovou sestavu. Stejně jak můžete po prázdninách označit hromadu věcí, které budou děti potřebovat do školy.

Věku a vkusu na míru

Pro nejmenší děti, které ještě neumí číst, jsou ideální štítky s pěknými obrázky přizpůsobenými jejich vkusu. Úplně jiný design samozřejmě vyžadují náctiletí. To autoři štítků moc dobře vědí, a proto vytvořili speciální cool design přímo pro ně, který vzhled jejich skateboardů, ipadů a dalších nezbytností rozhodně nezkazí. Náš tip: Pokud sdílíte kancelář s kolegy, kteří Vám berou Vaše věci, hrnkem na kávu počínaje a sešívačkou konče, označte si své věci štítky také Vy.

Štítky pro více bezpečí

Nejde však jen o bezpečnost věcí, ale především o bezpečnost našich dětí. Zdravotní štítky, které decentním způsobem upozorňují na to, že trpí dítě diabetem, alergií na lepek nebo jiným zdravotním handicapem, mohou dětem často i zachránit život. Stejně jako reflexní samolepky, které se postarají o to, aby děti při přechodu silnice, při jízdě na kole i při hře byly dobře viditelné. Označte jednoduše a stylově věci svých dětí a udělejte více také pro bezpečí dětí samotných. Při první objednávce štítků v e-shopu dokonce získáte slevu ve výši 10%!

Komentáře