0
Menu

Něco o mně

Mám svoje starosti, radosti, touhy a přání. A pokouším se je plnit. Zkouším vlastní podnikání a peru se se svou naivitou, díky které si troufám jít dál – za hranice stavu mysli i duše, kdy člověk pouze pasivně přijímá, co mu společnost diktuje. Protože už jsem velká holka, pochopila jsem, že společnost kolem nás si tvoříme my sami. Ale ta moje naivita mne vlastně ve finále posouvá dál směrem ke smysluplnému životu.

A tak jdu životem, někdy běžím, někdy ležím, někdy bloumám a někdy bloudím. Přitom všem na této cestě sbírám zkušenosti. A možná, že jsme se už potkali. Možná na ulici v davu, možná na přechodu pro chodce (nerada chodím mimo přechod, protože ten pro mne smysl má :), možná v parku, možná ve frontě, možná v zrcadle a možná jen v myšlenkách.

A protože se vlastně známe, přijala jsem nabídku sdílet s vámi svoje zážitky, vzpomínky či touhy. A tak vám to snad nebude proti srsti.

Dáme si k tomu kafe či čaj a pokecáme. Proč? Protože je to úleva. Přiznávám, že mne baví najít si záminku, proč se v tom poklusu zastavit. Mám přece návštěvu! A to jste vy. A vy možná taky spěcháte a tak se vám bude hodit, že máte důvod se zastavit. Anebo nespěcháte, ale umíte si ten život vychutnat a to je fajn, protože to mne zase v tomto podpoříte.

Zastavuji se s vámi ráda. Uvědomuji si, kolik skvělých lidí je kolem mne, kolik malých či velkých starostí máte vy a kolik radostí může být v obyčejném všedním dni, když se o tu radost podělíme.

Mějte hezký den, večer či noc a těším se na viděnou.
Pavlína

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě