603 564 243
EN
Menu

Naši partneři

Naši podporovatelé při zařizování prostor

Architekti ManuaArchitekti Manua
Architekti, kteří nám pomáhají s vybavením Baby Office. „Architektura je naším povoláním, ovlivňuje naše vnímání, je pro nás řemeslem, jehož výsledkem je kvalita a přidaná hodnota. Životní prostor, dům nebo byt je obrazem osobnosti a životního stylu. Bydlení ovlivňuje kvalitu života, duševní a fyzické pohodlí. V zadáních hledáme potenciál pro kvalitu a nacházíme kreativní a funkční řešení. Komplexním přístupem, inovativním návrhem, který zhodnotí investici do bydlení, úsporou na správném místě a rozvinutím silných stránek vznikají hodnoty.“

Nábytek z paletPaletky – Nábytek z palet
Originální výrobky z palet vytvořené přímo na míru našemu prostoru. Vedle hotového nábytku nabízejí Paletky i možnost vyrobit si sám nábytek při workshopech. Paletky používají atypické palety smrkové, cedrové, mahagonové a borovicové, které jsou zdravotně nezávadné.

Brána k dětemBrána k dětem
Moderní látkové pleny, pleny vše v jednom, kalhotkové pleny, svrchní kalhotky i široký výběr doplňků k látkovým plenám. Komfortní a luxusní látkové pleny z bambusu, konopí, biobavlny od světových i českých výrobců. Šátky na nošení dětí, ergonomická nosítka a oblečení pro nošení dětí. Ekologické hračky, přírodní kosmetika a drogerie. Biooblečení pro děti i dospělé (oblečení z vlny, bambusu, konopí aj). Pravidelné prezentace látkových plen, kurzy vázání šátků, bezplenkové komunikační metody. Kamenné prodejny specializované na moderní látkové pleny a šátky a nosítka na nošení dětí v Praze a Brně.

TBrána k dětemuli-tuli sedací vaky
Tuli nabízí stylové, pohodlné, zdravé sedací vaky a pytle a produkty pro děti a rodinu. Vaky jsou vyrobeny z vysoce voděodolných látek, které se jednoduše čistí za použití vody a jemného saponátu. Tuli nabízí široké spektrum jedinečných sedacích vaků, které můžete tvarovat podle svojí fantazie a vždy se na nich budete cítit pohodlně. Jsou vhodné jak na sezení, tak na ležení.

logo-sedees-100Sedees – Chytrá židle
Dřevěné rostoucí židl Sedees – hravé a zdravé sezení pro mrňousky i velké školáky. Elegantní a čisté linie, bezpečná certifikovaná konstrukce.
Sedees je 100% česká židle z českého bukového masivu a bukové překližky, výroba s velkým podílem ruční práce probíhá na Vysočině. Dětská židle Sedees je ekologická nejen svým původem ale také díky své variabilitě – může sloužit dětem již od 9 měsíců i velkým školákům, takže stačí jedna židle na celé dětství.

Slaďování práce a rodiny, rovné příležitosti mužů a žen

Brána k dětemPracezeny.cz
Zakladatelka portálu pracezeny.cz Petra Janíčková je odhodlána pomoci ženám v oblasti pracovních příležitostí: „Přeji si, aby naše know how a absolutní víra v to, co děláme, přispělo k úspěchu portálů pracezeny a pracenad50. Jsme si jisti, že pomůžeme desetitisícovkám žen a lidem nad 50 let najít práci. Věřím tomu já a celý tým AGENDER. Miluji změnu. V každé práci, kde jsem nastoupila, jsem se snažila být maximálně úspěšná. S těhotenstvím nastal zlom. Věděla jsem, že v životě musím profesně něco dokázat a něco nového vybudovat. Ženy jsem chtěla inspirovat. Měla jsem myšlenku – ženy a lidé nad 50 let, pracovní trh, i-net. To odstartovalo vznik pracovních portálů „pracezeny.cz a pracenad50.cz„. Stojí za námi renomované firmy a lidé v těchto firmách, které naši myšlenku sdílí a podporují nás. Našim cílem je, abyste na našich portálech našli to, co hledáte.“

Kongres ženAsociace Business and Professional Women
Business and Professional Women (dále jen BPW) je mezinárodní federace žen s pobočkami ve více jak 90 zemích celého světa. Organizace má, mimo jiné, poradní status v OSN a status přidružené organizace Rady Evropy. Mezi její členky patří vlivné ženy, podnikatelky a manažerky. BPW Praha II je samostatným klubem BPW International v ČR, jehož hlavním cílem je rozvíjet profesní potenciál žen podnikatelek a manažerek na všech úrovních a podporovat jejich ekonomickou nezávislost.

Kongres ženKongres žen
Kongres žen je neziskovou a nevýdělečnou iniciativou organizací, institucí a osobností z neziskového, akademického, uměleckého, veřejného i soukromého sektoru. První český Kongres žen se uskuteční 15. června 2013 v Praze. Rozmanitý program Kongresu žen bude rozložen do seminářů k tématu ženy a trh práce (ženy ve finančním sektoru, opatření pro zvýšení zastoupení žen v rozhodovacích pozicích, slaďování rodinného a pracovního života) a workshopů zaměřených na rozvoj dovedností a schopností (soft-skills) žen (např. mentoring, rétorika, prezentační dovednosti, time-management). Ve spolupráci se zastoupením Evropské komise v ČR vyjednáváme podporu místopředsedkyně Evropské komise a eurokomisařky Viviane Reding.

GendeKongres ženr Consulting, s.r.o.
GENDER Consulting působí jako expertní konzultační, vzdělávací a informační společnost v oblasti rovných příležitostí mužů a žen a jejich postavení ve společnosti. GENDER Consulting podporuje diverzitu a v oblasti genderové problematiky nabízí spolupráci, která zahrnuje širokou škálu aktivit a služeb vycházejících z tématiky rovných příležitostí žen a mužů.

Vzdělávání

Eedux-logo-120dux
Společnost EDUX působí ve vzdělávací v oblasti. Je zaměřena na rozvoj prodejních a komunikačních dovedností (soft-skills) a typologií. Z oblíbených témat realizujeme např. sebepoznání, rétorika, podpora a rozvoj kreativity, asertivita a konflikty, psychologie prodeje, telefonická komunikace atd.). Tréninky, koučování a workshopy jsou určeny pro firmy i jednotlivce.

Volný čas

juklikBaby Club Juklík nabízí aktivity pro rodiny s dětmi se zaměřením na plavání. V Juklíku najdete kurzy pro těhotné, aktivity pro děti od dvou měsíců a také lekce aqua-aerobicu. Juklík nabízí lekce pouze ve svých bazénech, kde je nedílnou součástí i kvalitní zázemí.  Podrobnosti naleznete na www.juklik.cz. Juklík, to je prostě PLAVÁNÍ S RADOSTÍ.

fitmamiFit mami
Fit mami – FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, tak na cvičení pro těhotné před porodem. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy a to vše ve společnosti vašich dětí.

Portály a časopisy

SS dětmi v Praze dětmi v Praze
Vydavatelství ScrumAge s.r.o  vydává časopisy S dětmi v Praze, Prague for Kids a  rodinné kalendáře (více na www.autorskekalendare.cz). Podporujeme původní autorskou tvorbu, proto spolupracuje s renomovanými  českými výtvarníky a ilustrátory,  neboť zastáváme názor, že děti mají být odmalička obklopeny kvalitou, která má duši a nechybí jí příběh. A té je dnes jako šafránu. I proto už několik let vydáváme neotřelé a originální kalendáře.

Kakamsdetmim s dětmi
Encyklopedie pro rodiče kam s dětmi od A-Z.
Každý den novinky z každého regionu, ale i dlouhodobé akce, jako jsou výlety na hrady a zámky, kam s dětmi za sportem nebo v jaké restauraci přivítají děti s úsměvem.

Malý dobrodruhCestovatelský portál Malý dobrodruh
Dovolená s dětmi na tisíc způsobů, čerstvé tipy na výlety, divoké reportáže i doporučení tzv. baby friendly hotelů a restaurací, odborné rady, jak děti i vás obléct a vybavit na cesty do přírody i světových metropolí – to vše najdete na portále www.malydobrodruh.cz.

logoBusinessLadyBusiness Lady
Portál pro aktivní ženy

AZ RODINA.cz – informační portál (nejen) pro rodiče

Ostatní

fitmamiFemedia.cz
Za jménem Femedia stojí Tereza Niesytová, PR specialistka na ženy a ženské i rodinné projekty

navolnenoze.cz
Na volné nozePortál Na volné noze je projekt zaměřený na podporu nezávislých profesionálů a naše komunita byla založena již v roce 2005 jako první svého druhu v Česku. Sdružujeme přes 500 špičkových profesionálů, kteří v našem webovém katalogu účinně propagují svou práci. Desítkám profesionálů jsme pomohli rozjet úspěšné podnikání, pořádáme užitečná školení, setkání a srazy. Vydáváme nejčtenější blog o podnikání v Česku pro více než 150 tisíc online čtenářů a naše stránky navštíví půl miliónu lidí ročně.