Nabídky a poptávky práce

Nabídky a poptávky práce jsou zatím ve fázi příprav.

Tato sekce bude sloužit jako bezplatný portál pro vyhledávání a poptávání pracovních příležitostí vhodných pro rodiče malých dětí a bezplatné kontaktování uchazečů o práci s podniky hledající vhodné kandidáty na pracovní pozice nebo jen provedení určité práce.

Rodiče, kteří mají zájem o částečné pracovní úvazky, práci na dohodu o provedení práce (brigády) nebo na dohodu o pracovní činnosti se v této sekci zaregistrují a na registračním formuláři vyplňují požadované údaje. K vyplněnému formuláři zašlou svůj životopis. Registrace je bezplatná.

Firmy a podniky, které hledají zaměstnance na zkrácený pracovní úvazek nebo na konkrétní práci či činnost (dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti), vhodnou i pro rodiče malých dětí, dostanou po bezplatné registraci přístup do databáze uchazečů o práci a vhodného uchazeče přímo osloví. Dalším způsobem, jak mohou podniky najít vhodného uchazeče z řad rodičů malých dětí je uveřejnění inzerátu s nabídkou pracovní místa na našich stránkách.


Komentáře

Okomentuje příspěvek