DĚTI NA SVATBĚ

Zařídíme, aby se vaše děti na svatbě nenudily. Přijedeme s potřebným vybavením. Vaše děti zabavíme i pohlídáme.

Děti na svatbě

děti na svatbě

Jak zabavit děti na svatbě? Máme skvělý tip!

Svatba patří nepochybně k nejoblíbenějším a nejkrásnějším společenským událostem. Zatímco my dospělí si to užijeme, ať už je svatba jakákoliv, pro naše nejmenší už to tak zábavné být nemusí. A představa pobíhajících a nudících se dětí není zrovna lákavá. Skvělým řešením je vytvoření dětského koutku speciálně pro svatební účely. Jde o nový trend, který se stává velmi oblíbeným.

Kdo si hraje, nezlobí

Tohle přísloví platí na 100 %. A u dětí ještě dvojnásob. Jsou to neřízené střely, které potřebují být neustále v pohybu a akci. A právě za účelem svatebních akcí jsme připravili skvělé řešení v podobě dětských koutků na míru. My se postaráme o vaše děti a vy si tak můžete užít svatební veselí na maximum bez starostí.

 

Proč zvolit dětský koutek od nás?

  • Připravujeme dětské koutky na míru podle věku a potřeb dětí.
  • Vymýšlíme rozmanitou zábavu v podobě tvůrčí dílny, sportovních her, tematických her a zábavného programu (kouzelník, klaun, malování na obličej, workshop malování do písku, divadlo, tvarování balónků, bubliny a řada dalších..)
  • Děti budou mít nezapomenutelný zážitek.
  • Děti pohlídáme a vy se už nemusíte o nic starat.

Jak na to?

Stačí si vybrat zábavné aktivity, a my už vše zařídíme a případně i poradíme. Veškeré vybavení přivezeme na místo určení a postavíme. Dojedeme kamkoliv do vzdálenosti 100 km od Prahy a poskytujeme hlídání standardně do 22 hodin (po předchozí domluvě až do půlnoci). Po skončení akce si po sobě hezky uklidíme a vytratíme se, aniž bychom nějak narušili svatební veselí.

A na jakou zábavu se děti mohou těšit?

Snažíme se dětem zajistit opravdu pestrý zábavný program samozřejmě s ohledem na věk a jejich potřeby. Pro menší děti máme připravený bazének s pěnovými kuličkami, krásné kreativní stavebnice, houpačky i nábytek pro děti. Velmi oblíbený je tvůrčí koutek, ve kterém děti mohou malovat, vystřihovat a tvořit. S dětmi společně vymýšlíme téma, a pak se pustíme do tvoření. Rodiče se tak mohou těšit na krásné výrobky.

Svatební den je nezapomenutelným zážitkem, nenechte si ho ničím zkazit a myslete na všechno.

Zajímají-li vás další podrobnosti, napište nám, rádi se s vámi spojíme

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Termín akce

Poznámka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů.

Sdílejte ...