603 564 243
EN
Menu

Ivana Kollárová – Ředitelka miniškolky
Kontakt: 603 404 224, ivana.kollarova@babyoffice.cz

_MG_6341Miniškolka je má vášeň. Pečuji o ni, vymýšlím, jak vyjít vstříc rodičům, jak udělat radost dětem. Jsem zodpovědná za chod a fungování miniškolky, provozní činnosti a komunikaci s rodiči. Ráda Vás osobně provedu naší Miniškolkou a seznámím s konceptem.  Mým cílem je, aby rodiče byli spokojení a děti šťastné, proto se na mě neváhejte obrátit s jakým koli dotazem či připomínkou.
Veškeré mé studium se neslo v pedagogickém duchu, od oboru učitelství v mateřské školce, přes vzdělávání dospělých až po personální řízení. Prošla jsem různými zkušenostmi od hlídání dětí (v rodinách, školkách, školní družině), přes personalistiku a HR poradenství, plánování lidských zdrojů, organizaci rozvojových aktivit pro dospělé a akcí pro děti zaměstnanců. Ráda čtu knihy na téma péče a rozvoj nejmenších dětí, což uplatňuji u mého největšího koníčku – u mých dětí :-). Díky dcerce (nar. 5/2014) jsem s miniškolkou začala a díky mému synovi (nar. 1/2017) s ní pokračuji :-).“

 

Vladislava Nitschová – lektorka miniškolky

„V miniškolce pracuji od října 2015. V prostředí miniškolky se věnuji dětem ve skupince v celém rozsahu. Některé dny v miniškolce působím jako individuální chůva dětí, kterým ještě nebylo 15 měsíců. Nejčastěji jsem se věnovala individuálně dětem ve věku 10 až 12 měísců. Mimo miniškolku jsem dělala chůvu 3leté holčičce.
Při práci mi jsou hodně nápomocny zkušenosti a znalosti, které jsem nabyla při výchově a vzdělávání mého, dnes už dospívajícího syna, který neměl to štěstí vyvíjet se tak, jako ostatní zdravé děti. V roce 2008 jsem absolvovala kurz „Pracovník sociální péče se zaměřením na osobní asistenci“ a ve spolupráci s ostatními lektorkami této miniškolky se nadále učím.
Práce s dětmi mne vždy obohacuje o nové zážitky, které mi děti poskytují,  ať už při organizovaných, nebo při volných aktivitách. Jak jsou šikovné, vnímavé a ochotné spolupracovat jak s dospělým, tak i samy mezi sebou. Líbí se mi, že lze touto cestou řadit do kolektivu i takto malé děti a učit je rozvíjet jejich osobnost . I v tak uspěchané době si najdu vždy čas, který trávím v tělocvičně, s rodinou si rádi vyjedeme na kolech a v zimě na lyžích.“

 

Nikola Rollová – lektorka miniškolky

„V Miniškolce Baby Office pracuji od září 2018. Vystudovala jsem střední školu obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci studia jsem absolvovala praxi v různých zařízeních věnujících se dětem předškolního věku. Např. ve státních jeslích v Mladé Boleslavi, kde byly děti od 1,5 roku. Zkušenosti s malými dětmi, jsem získala během hlídání v rodinách. Jako lektor jezdím s dětmi na letní tábory a v zimě na lyžořský tábor.
S dětmi se ráda směji, tvořím, sportuji a vynalézám nové věci.
Můj volný čas převážně zabírá studium vysoké školy. Studuji obor Speciální pedagogika.
Mezi mé koníčky patří cestování, sportování, kultura, čtení a práce s dětmi.“

 

Hana Trautnerová – lektorka miniškolky

„V miniškolce pracuji od prosince 2018. Mám 2,5 letou dceru, společně s ní jsem během rodičovské dovolené hlídala dvouleté dítě. Před porodem jsem pracovala jako vychovatelka ve školní družině, kde jsem měla na starost 25 dětí, vymýšlela jsem pro ně program s různými aktivitami. Mám zkušenost jako Au pair v Německu. V roce 2018 jsem dokončila kurz Vychovatelství na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Mám zkušenosti s ADHD a Aspergerovým syndromem. Zakládám si především na partnerském a individuálním přístupu k dětem. S dětmi ráda zpívám, rozvíjím slovní zásobu pomocí říkadel a básniček a v neposlední řádě s dětmi velmi ráda tančím. 
Můj volný čas vyplňuje převážně četba válečných románů a také četba pedagogicko-psychologických publikací (zaujaly mě knihy od dětského psychologa Václava Mertina). Mezi mé koníčky patří tanec, vzdušná akrobacie, cyklistika a pečení.„