EN
0
Menu

Miniškolka Baby Office od května v novém

Od 1.5.2015 přebírá provoz Miniškolky Baby Office v Krči Mgr. Ivana Kollárová.

Jak to všechno začalo? Byla jsem nadšený zaměstnanec ve společnosti T-Mobile, kde jsem v roli HR Bussiness Partnera byla konzultantem pro manažery v práci s lidmi.

Když jsem se stala maminkou, má pozornost se přenesla na dceru Sáru. Tak, jak je mi blízké, své roli jsem se věnovala naplno. Nicméně jsem začala přemýšlet o tom, co bych si přála ve svém rozvoji, co mě naplňuje. Mým cílem bylo najít takovou práci, kde budu opět mezi lidmi, která mě bude bavit a zároveň budu moci trávit dostatečný čas s rodinou. Hledala jsem…

Naskytla se mi příležitost převzít fungování Miniškolky v rámci projektu Baby Office, která je určena pro děti od 15ti měsíců (s možností individuálního hlídání dětí od 6ti měsíců). Mé nadšení bylo nepopsatelné. Vždyť to byl vždy můj sen. S touto myšlenkou jsem si pohrávala už když jsem obor učitelství v mateřské škole studovala.

Jak řekl můj kamarád: „Podnikání v oboru, který dává smysl, je to nejlepší, co může člověk dělat.“ Což práce s dětmi, podílení se na jejich výchově a rozvoji, rozhodně je. Naplňuje mě myšlenka dát rodičům možnost umístit dítě do miniškolky s rodinným prostředí, kde dítě tráví čas v malém kolektivu a posouvá se ve vývoji kupředu. Ať už rodiče pracují, vzdělávají se, chtějí mít čas sami pro sebe, nebo odpočívají, je důležité, že mají možnost dát dítě do miniškolky, kde je pod dohledem zkušených pedagogů.

Z maminky na plný úvazek jsem se opět vrátila do pozice nadšené cílevědomé ženy, která má cíl a chce si plnit svůj sen. 

Ivana Kollárová

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě