603 564 243
EN
Menu

Mikuláš navštívil děti ve firmách

K Vánocům již tradičně patří nejen stromeček, dárky a sníh, ale i návštěva Mikuláše, čerta a anděla, a to již od 14. století. I v dnešní době se děti těší na 5. prosince, až k nim přijde Mikulášská družina a oni zjistí, jestli si tento rok zaslouží pochvalu a sladkosti, nebo jen pytel brambor i uhlí.

Popularita Mikulášských večírků stoupá

 Stejně jak mezi rodiči, tak i mezi zaměstnavateli stoupl zájem o Mikulášské besídky – my jich tento rok zorganizovali třikrát tolik, co loni. Kromě těch klasických českých byl velký zájem i o Mikulášské tradice ze zemí celého světa.

Nejoblíbenějším termínem bylo klasicky 5. prosince. Rodiče ocenili, že si nemuseli zvát Mikuláše domů. Během tohoto termínu jsme měli napilno – nezastavili jsme se ale už konce listopadu až do poloviny prosince.

Jak akce probíhaly?

Kromě samotné návštěvy Mikuláše, čerta a anděla na děti čekala řada aktivit – například tvořivá dílna, odkud si děti odnesly několik druhů Mikulášských a vánočních výrobků. Firmy měly na výběr z různých sportovních aktivit s Mikulášskou tématikou a nebyl problém ani zařídit divadélko, kouzelníka či diskotéku. Zajišťovali jsme také chutné a zdravé občerstvení, aby měly děti na akční den plno energie. 

Nejdůležitější část programu – návštěva Mikulášské družiny – probíhala vždy podle přání firmy. Naším cílem bylo, aby děti vzpomínaly na  Mikuláše v dobrém. Nestrašili jsme. Někdy jsme museli poslat čerta za dveře, aby si menší děti mohly dojít za Mikulášem a andělem pro nadílku beze strachu. 

Ve firmách, kde nestáli o návštěvu Mikulášské družiny, jsme organizovali program plný vánočních tradic.

Kdy objednat Mikulášskou?

Snažíme se vyjít vstříc všem – poptávky přijímáme už od začátku roku, ale jsme schopni vykouzlit krásnou akci i na poslední chvíli. Jinak samozřejmě platí, že každou akci se vyplatí objednat co nejdříve. Eventy plánujeme na míru každému klientovi, tudíž čím více času, tím lépe ji můžeme vyladit.

Jaké jiné akce pro rodiny můžete uspořádat?

Nestihli jste naši Mikulášskou? Pokud chcete využít klidnějšího období po Vánocích a naplánovat večírek pro zaměstnance, lze uspořádat novoroční večírek nebo masopustní veselí s průvodem masek. Úspěch u dětí mají i karnevaly.

Komentáře