Mentoring Equal Pay Day – Ženy Sobě pro maminky ZDARMA

Nezisková organizace Business and Professional Women chce maminkám usnadnit cestu do práce, proto jim umožňuje účastnit se zdarma inspirativních speed mentoringů na akci Equal Pay Day 2017 – Ženy Sobě v sobotu 25. března 2017 v hotelu Clarion. 

Rozdá 110 vstupenek těm, které si zaslouží být součástí této akce, ale ne všechny si to mohou díky své aktuální situaci dovolit.

V letošním roce si mohou účastnice vybírat z 50 mentorek. Setkat se mohou například s Margaretou Křížovou, Mirkou Čejkovou, Robin Terrell, Klárou Alžbětou Samkovou, Lucií Königovou, Markétou Fialovou či Caterine Sinclair.

Jak můžete získat zdarma vstupenku? 

Jak můžete podpořit maminky? 

Můžete se zapojit do kampaně na na Hithitu Adoptujte maminku.

Sdílejte ...


Komentáře

  1. Lenka Hyncikova 8. března 2017

    Ahoj damy, dekuji a vazim si uzasne nabidky, a proto posilam kratky “medailonek”. V soucasne dobe jsem na MD se synem Williamem, kterému je 2,5r. Asi jako kazdy kluk je i Vilik maly rostak, velky pruzkumnika a hlavně mamky mamanek :-). Od synova roku zijeme aktivne, navstevujeme rodinna centra, plavani, PBS a EISP, ale stale s mamcinou pritomnosti. A ted uz je cas na integraci do skolky a mamky navrat do pracovniho prostredi. Jelikoz muz stale pracuje v zahranici, rozhodla jsem se pro zmenu prace a pouze na part time. Stale se rozhlizim a stesti preje pripravenym :-). Opet se rada podivam na Equal Pay Day, rozvineme networking, nacerpam energii a odnesu si nove poznatky. Krasny den Lenka

Okomentuje příspěvek