0
Menu

Martin Čuba – obchodní ředitel k pronajmutí

Připadá vám obchod nezáživný? Děsíte se představy, že budete muset někomu něco nabízet či dokonce vnucovat? Často jsou to právě maminky, které podnikají na mateřské, kdo obavy z obchodu nejvíce řeší. Váš postoj se zcela jistě změní, pokud se necháte inspirovat naším lektorem Martinem Čubou. Jeho zaujetí a nadšení pro věc jsou přímo nakažlivé, bohaté zkušenosti vám zase dají potřebné know-how, jak obchodovat radostně a bez stresu.

Martin pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti budování, rozvoje a vedení distribučních sítí. Působil ve stavební spořitelně Modrá pyramida na různých pozicích – od obchodníka až po ředitele odboru odbytu a marketingu. Ve společnosti ČSOB Stavebná spořiteľňa Slovensko pracoval jako člen představenstva a vrchní ředitel obchodu a souběžně pracoval jako ředitel divize Interní distribuční sítě ve slovenské ČSOB bance.

Po 18 letech manažerské a obchodní kariéry založil vlastní společnost ETON Business Consulting, která se zaměřuje na zvyšování obchodního výkonu firem.  

Martinovo motto: “Má-li někdo hlad, nepodávej mu rybu, ale nauč ho ryby chytat.“

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě