Martin Čuba – obchodní ředitel k pronajmutí

martin-cubaPřipadá vám obchod nezáživný? Děsíte se představy, že budete muset někomu něco nabízet či dokonce vnucovat? Váš postoj se zcela jistě změní, pokud se necháte inspirovat naším lektorem Martinem Čubou. Jeho zaujetí a nadšení pro věc jsou přímo nakažlivé, bohaté zkušenosti vám zase dají potřebné know-how, jak obchodovat radostně a bez stresu.

Martin pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti budování, rozvoje a vedení distribučních sítí. Působil ve stavební spořitelně Modrá pyramida na různých pozicích – od obchodníka až po ředitele odboru odbytu a marketingu. Ve společnosti ČSOB Stavebná spořiteľňa Slovensko pracoval jako člen představenstva a vrchní ředitel obchodu a souběžně pracoval jako ředitel divize Interní distribuční sítě ve slovenské ČSOB bance.

Po 18 letech manažerské a obchodní kariéry založil vlastní společnost ETON Business Consulting, která se zaměřuje na zvyšování obchodního výkonu firem.  

Martinovo motto: “Má-li někdo hlad, nepodávej mu rybu, ale nauč ho ryby chytat.“

Sdílejte ...


Komentáře

  1. Ivana Kollárová 6. října 2015

    Mám ráda nadšené lidi, kteří mě zaujmou natolik, že nezůstanu jen u zapisování si rad ze školení, ale začnu to dělat v praxi. To se Martinovi povedlo 🙂

Okomentuje příspěvek