0
Menu

Lucie Václavková – kariérová lektorka a poradkyně

Lucie Václavková

Lucka pomáhá ženám rozvíjet jejich kariéru, její kurzy a konzultace jsou zaměřené především na návrat do zaměstnání či jeho změnu, rozjezd podnikání na volné noze, vzdělávání a získávání nových zkušeností, sladění práce a rodiny, osobní marketing, využití LinkedIn a dalších sociálních sítí pro kariéru. 

Při poradenství pracuje s příběhy, myšlenkovými mapami, koučovacími technikami, mapováním kompetencí (CH-Q), sociálními sítěmi a dalšími technikami a nástroji kariérového rozvoje a osobního marketingu.Tvoří podcast Kariérní příběhy (k poslechu na Soundcloud), píše odborné články, blogy a další publikace. Pořádá networkingová setkání, pomáhá organizacím i lektorům vytvářet a propagovat vzdělávací aktivity pro jejich klienty. Také učí kolegy kariérové poradce využívat sociální sítě v kariérovém poradenství.

Lucie vystudovala ekonomiku, management a marketing na VŠE v Praze. Několik let na VŠE přednášela a zabývala se zkoumáním HR postupů a pracovních podmínek v různých typech organizací. Poté se v projektech neziskového sektoru věnovala kariérovému a podnikatelskému poradenství. V současné době je na volné noze a externě pokračuji ve spolupráci s neziskovkami. 

Lucka nám také pomáhala v Baby Office zlepšit marketing, zejména ten obsahový, podílela se na organizaci kurzů a akcí. 

Web: lucie.vaclavkova.com 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě