603 564 243
EN
Menu

Organizujeme jednorázové i dlouhodobé kurzy a akce pro děti i dospělé.

Návrat do práce a rozjezd podnikání 

Podnikání na mateřské a rodičovské – zdarma
Praktický seminář plný konkrétních informací pro začínající podnikatele. Ty nejdůležitější informace důležité pro začínajícího podnikatele. Přeložené ze zákonů do lidské řeči, doplněné o souvislosti a tipy z praxe.

Akutální termín: 09. 06. 2017 (více o kurzu a přihlašování)

Vzdělávací projekt pro návrat rodičů do práce (zdarma)
Od ledna 2017 se můžete zdarma zapojit do projektu Kompetence pro harmonizaci práce a rodiny, který v Baby Office realizuje spolek Good-Will.

  • Chcete se vrátit do práce po mateřské nebo péči o člena rodiny?
  • Potřebujete oprášit své znalosti a dovednosti?
  • Uvažujete o změně práce?
  • Chcete zvládnout práci i rodinu? 

Marketing a propagace

Reklama na Facebooku
Praktický workshop pro pokročilejší uživatele Facebooku.
Copywriting intenzivně: Jak psát texty na web
… aneb tříhodinový vhled do webového copywritingu a tvoření obsahu.
Reklama na Facebooku II.
O reklamě na Facebooku už něco víte, ale bojíte se jí využívat naplno? Nebo nebojíte, ale nefunguje vám? Případně už i funguje, ale tušíte, že by mohla ještě lépe? Tento workshop navazuje na kurz Reklama na Facebooku. V malé skupince maximálně 5 lidí si nastavíte několik verzí vlastní reklamy.

Rodičovství a výchova

První pomoc u miminek a dětí aneb prožijme prázdniny v pohodě
Blíží se léto, doba prázdnin a dovolených, na kterých se kromě příjemných zážitků můžeme dostat do situací, kdy je ohroženo zdraví nebo dokonce život našich dětí. Proto jsme pro vás s lektorkami z Mamapartner připravili praktický seminář První pomoc u miminek a dětí, zaměřený zejména na praktické postupy k okamžitému použití v běžném životě.
Jak začít s důslednou a laskavou výchovou
Také si občas říkáte, kéž by bylo to mé dítko poslušnější. Když řeknu, udělá, co po něm žádám a bude klid. A ono ne. Neustálé vysvětlování, diskutování. Neodpoví na zavolání, nereaguje, neslyší snad? Nechce slyšet? Občas vás potomek přivádí k šílenství a nevíte, co s ním. Jste unavení a často raději povolíte, jen aby byl klid. A nebo tápete? Když povolíte, bude vám skákat po hlavě, když budete pevní, je vám ho líto… Pláče, vzteká se a to nemůžete slyšet?

 

Chtěli byste u nás uspořádat vlastní akci? Zde najdete více o pronájmu konferenční místnosti .

Potřebujete další informace o kurzech? Rádi byste na kurz, na který není zrovna vypsaný termín? Napište koordinátorce vzdělávání Petře Koťátkové.

petra.kotatkova@babyoffice.cz

tel. 607 707 003