0
Menu

Kouzlo firemního wellbeingu

Společnost My Refresh, s.r.o. založily dvě podnikavé ženy, Míša Skalníková a Tereza Vacatová. Smyslem jejich práce je pomoci firmám zvýšit zdraví, spokojenost, a v důsledku toho i výkonnost jejich zaměstnanců. 

Klasické osvědčené nástroje jako jsou hloubkové rozhovory, koučing, workshopy, focus groups nebo degustační eventy dokáží realizovat a kombinovat tak, že jsou pro firmu opravdovým přínosem s měřitelnými výsledky. V MyRefresh vždy respektují firemní kulturu, nastavené procesy a rozpočtové možnosti firmy. Základem spolupráce je vždy společná idenfitikace potřeb a témat, které firmy řeší v oblastech spojených s řízením a rozvojem lidského kapitálu.

My Refresh je sociální podnik, protože ke smysluplné práci nepatří jen dělat to, čemu člověk věří a má rád, ale vracet při tom také něco světu kolem.

Z aktuální nabídky podzimních a zimních workshopů vybíráme:

Jak upéct cukroví zdravě hravě

Vánoční cukroví nemusí být pečené s předstihem z mouky, cukru a másla. Můžete jej vyrobit, třeba i společně s dětmi, den před Štědrým dnem. Po konzumaci takového cukroví vám rozhodně nebude těžko.

Udržet si vitalitu až do konce roku… a dál

Když ke konci roku nestíháme, nepravidelně jíme a občas pomůžeme svým nervům pěknou dávkou sladkého. Zkušený výživový specialista vám poradí, jak přes svátky nepřibrat a v lednu se dát zase do formy.

Mít štávu

Workshop zaměřený na rozvoj emoční a mentální energie, na práci se silnými stránkami, zvýšením sebe-vědomí a na rozvoj dlouhodobě udržitelného výkonu, ideální pro náročný konec roku a podporu v novoročních předsevzetích.

Naplánovat si realisticky vše potřebné

Před koncem roku před sebou obvykle suneme horu úkolů a restů. Zvládnout k tomu všechny vánoční setkání, pracovní, rodinné i s přáteli a zařídit pod stromeček ten správný dárek… to je výkon hodný logistického oddělení. Pojďte si udělat inventuru a naplánovat důležité. Vy sami, nebo společně se svými dětmi.   

Pečovat o svou vizáž

V zimním období  je péče o pleť obzvlášť důležitá, velký vliv má na naši pleť stres, přesušené vytopené prostory s rychlým přechodem na mráz. Příjemnou a praktickou cestou je seznámení s pravidly péče o pleť,  protože na vzhledu záleží!

Nebo se získat úlevu a povzbuzení Expresní masáží

Vysoce efektivní masáž šíje, předloktí a dlaní, uvolní  stresem a chladem zatuhlé svalstvo, zahřeje, zvyšuje koncentraci a produktivitu práce.

Pro bližší informace kontaktujte My Refresh.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě