603 564 243
EN
Menu

Kdy je nejlepší příležitost pozvat děti do práce

Už dávno odzvonilo dobám, kdy představa dítěte v práci rodiče i zaměstnavatele spíše děsila. Dnes již víme, že dítě si utváří představu o pracovním životě prostřednictvím zaměstnání svých rodičů. Možnost vidět místo, kde maminka nebo tatínek pracují, je pro dítě neskutečným zážitkem a dobrodružstvím.

Řada firem je ráda, že může rodinám zaměstnanců nejen ukázat prostředí firmy, ale také jim ulehčit práci s programem pro děti.

Kdy je nejlepší pozvat děti do práce? 

Vhodným termínům kralují krátké prázdniny:

  • Pololetní prázdniny tento rok připadnou na pátek 31. ledna 2020. Nejen, že rodičům odpadne starost se sháněním hlídání, ale zároveň děti spolu s rodiči a firmou oslaví vysvědčení.
  • Vhodným termínem pro zorganizování akce pro rodiny jsou i Velikonoční prázdniny. Ty začínají dětem ve čtvrtek, zatímco rodiče mají volno až od pátku. Letos je to čtvrtek 9. dubna 2020. 
  • Stejně tak se dají využít i všední dny podzimních prázdnin. V roce 2020 jsou to čtvrtek 29. října a pátek 30. října.
  • Jarní prázdniny se k návštěvě firmy tolik nehodí, protože hodně dětí jezdí na hory nebo tráví čas s rodiči.
  • O letních prázdninách organizuje řada firem příměstské tábory pro děti svých zaměstnanců.

Hlídání dětí v době, kdy musí rodiče do práce a děti mají volno je žádaným benefitem mezi zaměstnanci. Kromě hlídání lze uspořádat Family Day s tématickým programem, karneval či dětský den. Díky kvalitnímu, předem připravenému programu bude taková návštěva zábavou a ne starostí. 

Komentáře