0
Menu

Kde uspořádat rodinný den?

Na jaře a v létě pořádají firmy pro své zaměstnance akce typu dětský den, family day, piknik nebo zahradní párty. Jedná se o akce pro celé rodiny, takže často firemní prostory nedostačují. 

Prozkoumali jsme pro vás nejoblíbenější areály v Praze a blízkém okolí, kde jsou děti vítány a kde si zážitkovou akci užijí všichni – dospělí i děti. V areálech s vlastní restaurací se většinou platí pronájem areálu či jeho části a cena se mění v závislosti na výši objednané konzumace jídla a nápojů. Ze zmíněného seznamu pouze Green Point a Toulcův dvůr nabízí možnost samostatného pronájmu s vlastním doneseným jídlem a nápoji.

 

Rosmarina

Praha 4 – ModřanyPort62 - Family Day u vody
Přímo na břehu Vltavy najdete komplex tří restaurací zaměřující se na kvalitu, čerstvost a dostupnost. Areál nabízí celou řadu sportovních aktivit. Děti i rodiče zaručeně ocení minigolf s 18 jamkami. K dispozici je také hřiště na plážový volejbal a fotbalgolf. Starší děti a dospělí si vychutnají archery game.

 

Žluté lázně

Praha 4 – Podolí

Žluté lázně - rozsáhlé prostory na břehu Vltavy

Jedná se o unikátní přírodní sportovně relaxační areál se sportovním a gastro zázemím. Je tu pivnice, tančírna, pláž i louka a mnoho různých aktivit k výběru. Můžete si zahrát stolní tenis, petanque, plážový volejbal. Půjčí vám zde šlapadla, paddleboardy, koloběžky Kick Bike, kola, in-line brusle, longboardy, čluny a další vybavení.

Oáza Říčany

Říčany

Oáza Říčany

Multifunkční areál na okraji Říčan v malebném prostředí přírody. V areálu je všestranné sportovní vyžití. Součástí venkovní terasy u restaurace je krásné dětské hřiště s brouzdalištěm, houpačkami a pískovištěm. V případě ošklivého počasí je v nabídce krytá hala, kde lze hrát tenis, nohejbal nebo fotbal. Zdejší restaurace nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. 

Sokolovna Průhonice

Průhonice

Sokolovna Průhonice

Je k dispozici multifunkční plocha Sokolovny (dva spojené tenisové kurty s umělou trávou) vhodnou pro sportovní i výtvarné aktivity.

K této ploše přímo přiléhá restaurace s terasou, kde je možné zařídit grilování nebo raut.

Konferenční centrum Green Point

Praha 10 – Strašnice

KC Greenpoint

Terasa navazuje přímo na foyer a mimo zimní měsíce je zastřešena kvalitním stanem proti dešti a slunci. Z terasy je přístup do prostorné zahrady, která slouží nejen jako parkoviště pro účastníky, lektory školení a kurzů, ale i pro outdoorové aktivity. Na zahradě je i dětské hřiště s mnoha prolézačkami, na kterých se snadno zabaví vaše ratolesti.

Výhody: zastřešení proti dešti a slunci, prostorná zahrada, dětské hřiště.

Na Císařské louce jsme pořádali již několik akcíCísařská louka

Praha 5 – Smíchov
Císařská louka je pro pořádání dětského dne jako stvořená. K dispozici je dětské hřiště a dětské sportovní aktivity, vodní a outdoorové aktivity (lukostřelba, lanové centrum) a vlastní kavárna. Můžete využít také golfové hřiště, hřiště na tenis a plážový volejbal.

Toulcův dvůr - Family DayToulcův dvůr

Praha 10 – Hostivař

Komplex nádherných památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. V areálu žijí kozy, slepice, koně, husy, králíci a další zvířátka. Pronajmout je možné prostory rodinného centra, sály, klubovnu. V areálu lze pak uspořádat stopovanou nebo jinou aktivitu. 

Levandulové údolí

Středočeský kraj – Chodouň 276

Celoroční areál v panenské přírodě na vápencových mořích prosycený vůní levandule.Levandulove udoli

S láskou zde pečují o hosty, kteří přijíždějí ochutnat zdraví z BIO Levandule Chodouňské a okolních farem v restauraci. Přijíždějí pro radu, jak dát tuto šílenou dobu a relaxovat, nabít novou energii a vitalitu ze skvělých a unikátních produktů s BIO flavonoidy – molekulami života.  

Je tu mile a krásně. Po každém čase stráveném v levandulových polích, zahradách, sadu nebo EKO hale odjíždíte nabití energií stejně jako z lázní. Krajina čisté přírody léčí, nezapomeňte.

Ideální místo pro firemní nebo soukromou akci. Zeptejte se přímo v Levandulovém údolí na možnosti. 

Areál Šeberák

Praha 4 – KunraticeAreál Šeberák - ideální prostory pro Family Day
U rybníka Šeberák je možné si pronajmout pláž, prostor v párty stanu nebo interiér restaurace. V areálu je dětské hřiště, trampolíny, ohniště a gril. S pořádáním akcí pro rodiny zde mají dlouholeté zkušenosti.

Náš tip: v restauraci opravdu dobře vaří:-)

 

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě