603 564 243
Menu

Kde uspořádat family day?

Na jaře a v létě pořádají firmy pro své zaměstnance akce typu dětský den, family day, piknik nebo zahradní párty. Jedná se o akce pro celé rodiny, takže často firemní prostory nedostačují. 

Prozkoumali jsme pro vás nejoblíbenější areály v Praze a blízkém okolí, kde jsou děti vítány a kde si zážitkovou akci užijí všichni – dospělí i děti. Uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH a jsou pouze orientační, většinou závisí na konkrétním termínu pořádání akce. V areálech s vlastní restaurací se většinou platí pronájem areálu či jeho části a cena se mění v závislosti na výši objednané konzumace jídla a nápojů. Ze zmíněného seznamu pouze Green Point a Toulcův dvůr nabízí možnost samostatného pronájmu s vlastním doneseným jídlem a nápoji.

Areál Šeberák - ideální prostory pro Family Day

Areál Šeberák

Praha 4 – Kunratice
U rybníka Šeberák je možné si pronajmout pláž, prostor v párty stanu nebo interiér restaurace. V areálu je dětské hřiště, trampolíny, ohniště a gril. S pořádáním akcí pro rodiny zde mají dlouholeté zkušenosti.

Orientační cena: pronájem 20 tis. Kč při libovolné útratě za catering nebo zdrama, pokud je útrata v jídle min. 50 tis. Kč. Cena je za všední den odpoledne, o víkendu vyšší dle konkrétního termínu.

Náš tip: v restauraci opravdu dobře vaří:-) 

Port62 - Family Day u vody

Rosmarina

Praha 4 – Modřany
Přímo na břehu Vltavy najdete komplex tří restaurací zaměřující se na kvalitu, čerstvost a dostupnost. Areál nabízí celou řadu sportovních aktivit. Děti i rodiče zaručeně ocení minigolf s 18ti jamkami. K dispozici je také hřiště na plážový volejbal a fotbagolf. Starší děti a dospělí si vychutnají archery game.

Cena: na vyžádání

Žluté lázně - rozsáhlé prostory na břehu VltavyŽluté lázně

Praha 4 – Podolí
Jedná se o unikátní přírodní sportovně relaxační areál se sportovním a gastro zázemím. Je tu pivnice, tančírna, pláž i louka a mnoho různých aktivit k výběru. Můžete si zahrát stolní tenis, petanque, plážový volejbal. Půjčí vám zde šlapadla, paddleboardy, koloběžky Kick Bike, kola, in-line brusle, longboardy, čluny a další vybavení.

Ceny: pivnice tančírna 60 000 Kč, RiverSideMolo 30 000, velká písečná pláž 50 000 Kč. Další ceny na vyžádání.

Oáza ŘíčanyOáza Říčany

Říčany
Multifunkční areál na okraji Říčan v malebném prostředí přírody. V areálu je všestranné sportovní vyžití. Součástí venkovní terasy u restaurace je krásné dětské hřiště s brouzdalištěm, houpačkami a pískovištěm. V případě ošklivého počasí je v nabídce krytá hala, kde lze hrát tenis, nohejbal nebo fotbal. Zdejší restaurace nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. 

Cena: 49.000 Kč/celý areál, při pronájmu části areálu je cena individuální.

Sokolovna PrůhoniceSokolovna Průhonice

Průhonice
Je k dispozici multifunkční plocha Sokolovny (dva spojené tenisové kurty s umělou trávou) vhodnou pro sportovní i výtvarné aktivity.

K této ploše přímo přiléhá restaurace s terasou, kde je možné zařídit grilování nebo raut.

Cena: minimální cena za jídlo 1000 Kč/os.

KC GreenpointKonferenční centrum Green Point

Praha 10 – Strašnice
Terasa navazuje přímo na foyer a mimo zimní měsíce je zastřešena kvalitním stanem proti dešti a slunci. Z terasy je přístup do prostorné zahrady, která slouží nejen jako parkoviště pro účastníky, lektory školení a kurzů, ale i pro outdoorové aktivity. Na zahradě je i dětské hřiště s mnoha prolézačkami, na kterých se snadno zabaví vaše ratolesti.

Výhody: zastřešení proti dešti a slunci, prostorná zahrada, dětské hřiště.

Cena: 7400 Kč/den: 2 sály, zahrada a hřiště zdarma

Na Císařské louce jsme pořádali již několik akcíCísařská louka

Praha 5 – Smíchov
Císařská louka je pro pořádání dětského dne jako stvořená. K dispozici je dětské hřiště a dětské sportovní aktivity, vodní a outdoorové aktivity (lukostřelba, lanové centrum) a vlastní kavárna. Můžete využít také golfové hřiště, hřiště na tenis a plážový volejbal.

Cena: areál je velmi vytížený, cena na vyžádání

Toulcův dvůr - Family DayToulcův dvůr

Praha 10 – Hostivař

Komplex nádherných památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. V areálu žijí kozy, slepice, koně, husy, králíci a další zvířátka. Pronajmout je možné prostory rodinného centra, sály, klubovnu. V areálu lze pak uspořádat stopovanou nebo jinou aktivitu. 

Cena: rodinné centrum 6000 Kč/den, velký sál 8000 Kč/den, další ceny zde.

 

Komentáře