603 564 243
EN
Menu

Kde uspořádat Family Day v jarním a letním období

Na jaře a v létě pořádají firmy pro své zaměstnance akce typu Dětský den, Family Day, Piknik či Zahradní párty. Jedná se o akce pro celé rodiny, takže často firemní prostory nedostačují a je třeba hledat lépe uzpůsobené místo. 

Prozkoumali jsme pro vás nejoblíbenější areály v Praze a blízkém okolí, kde jsou děti vítány a kde si rodinnou akci užijí všichni – dospělí i děti.

Areál Šeberák, Praha 4 – Kunratice: U rybníka Šeberák je možné pronajmout pláž, prostor v párty stanu či interiér restaurace. V areálu je dětské hřiště, trampolíny, ohniště a gril. S pořádáním Family Days zde mají dlouholeté zkušenosti. Foto zde.

Port 62, Praha 4 – Modřany: Přímo u Vltavy je k dispozici restaurace a louka.

Žluté lázně, Praha 4: Je tu tančírna, pláž i louka a mnoho různých aktivit k výběru.

Oáza Říčany, Říčany: V areálu je všestranné sportovní vyžití. Součástí venkovní terasy u restaurace je krásné dětské hřiště s brouzdalištěm, houpačkami a pískovištěm. V případě ošklivého počasí je v nabídce tenisová hala, kde lze hrát tenis, nohejbal nebo fotbal. 

Sokolovna Průhonice, Průhonice: Tady nabízí multifunkční plochu Sokolovny (dva spojené tenisové kurty s umělou trávou) vhodnou pro sportovní i výtvarné aktivity. K této ploše přímo přiléhá restaurace s terasou, kde je možné grilování.

Konferenční centrum Green Point, Praha 10 – Strašnice: Terasa navazuje přímo na foyer a mimo zimní měsíce je zastřešena kvalitním stanem proti dešti a slunci. Z terasy je přístup do prostorné zahrady, která slouží nejen jako parkoviště pro účastníky, lektory školení a kurzů, ale i pro outdoorové aktivity. Na zahradě je i dětské hřiště s mnoha prolézačkami, na kterých se snadno zabaví vaše ratolesti. Výhody: zastřešení proti dešti a slunci, prostorná zahrada, dětské hřiště.

Císařská louka, Praha 5 – Smíchov: Císařská louka je pro pořádání Family day jako stvořená. K dispozici je dětské hřiště a dětské sportovní aktivity, vodní a outdoorové aktivity (lukostřelba, lanové centrum), vlastní kavárna.

V areálech s vlastní restaurací se většinou platí pronájem areálu či jeho části a cena se mění v závislosti na výši objednané konzumace jídla a nápojů. Ze zmíněného seznamu pouze Green Point nabízí možnost samostatného pronájmu s vlastním doneseným jídlem a nápoji.

Komentáře