603 564 243
EN
Menu

Jak objevit svoje skryté bloky k penězům a k vyššímu potenciálu?

Kladete si někdy otázku: „Proč nemůžu vydělávat více peněz?“ „Co dělám špatně?“ „Proč s příchodem mateřské dovolené se všechno změnilo?“

S těmito otázkami přicházejí pocity bezmoci, strachu, či frustrace. Právě to nám ukazuje na souvislosti, co se odehrává v mysli a v naší nervové soustavě a v těle s emocemi. Tím se zabývala také autorka a výjimečná žena Luise L. Hay ve svých knihách jako je např. Uzdrav své tělo. Cituji: „Věřím, že všechny nemoci si v těle vytváříme sami. Tělo, stejně jako všechno ostatní, zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení.“ Zde odkrývá spojení mezi nastavení mysli a negativními emocemi a nemocemi a ukazuje, jak to změnit a se uzdravit. A z tohoto principu vycházíme i při práci v transformačním koučinku „Oťukávání k bohatství“ na ozdravení „peněženky“ myšleno vaší finanční situace k vašim vysněným přáním.

Můj životní příběh se rozdělil na dvě části v roce 2004– před příchodem dětí, kdy jsem byla úspěšná manažerka štědře ohodnocena v zahraniční korporaci plnící si své životní sny jako cestování do dalekých krajin (Mexiko, Thajsko apod.) a po příchodu dvou krásných dětí. Díky nim jsem objevila úplně nový svět. Stala jsem se mámou na plný úvazek bez příjmů a objevovala dětský svět s novými přístupy rodičovství podle Montessori pedagogiky, která podporuje přirozený růst dětí. Moc mě to bavilo a naplňovalo, že jsem začala pracovat v Montessori školce, pak i škole. Díky manželovi, který nás finančně živil jsem si to mohla dovolit. Ale došla jsem do bodu vyčerpání jak fyzického, tak psychického s minimálním příjmem. Naštěstí jsem hledala cestu ven pomocí stravy a zařadila do svého jídelníčku zelené potraviny Greenways, které mě doslova oživily! Hned jsem je začala posílat dál. Zapojila jsem se do českého síťového marketingu a uvěřila, že to je cesta k vyšším finančním příjmům. I když jsem milovala zelené superpotraviny a šířila je dál, tak se mi stále nedařilo zvyšovat příjmy po dlouhou dobu (5 let).

A v roce 2016 jsem objevila transformační koučink „Oťukávání k bohatství“ od Margaret M. Lynch, která mi objasnila souvislosti mezi spojením mysli, těla a penězi. Tam se mi začínala otevírat cesta se silnými emocemi, starými uzamčenými vzpomínkami z dětství, mých omezených přesvědčení a programů, které mi běhaly v podvědomí. Neurovědci zjistili, že naše mysl běží z 85% na podvědomých programech na základě našich zkušeností a vzpomínek, které nás mohou brzdit. Těch zbývajících 15% je naše vědomá mysl, která se brání změně ze strachu před bolestivými vzpomínkami. A právě tam se ukrývá náš skrytý potenciál. Je to jako se zapíchnutou třískou v ruce. Když na ní budeme pozitivně myslet, ať odejde, tak to bude asi dlouho trvat. Zatímco, když budeme mít nástroje, jak ji uvolnit a vytáhnout, tak to bude možná chvíli bolet, ale určitě ji dostaneme rychleji ven. A přesně tak pracujeme s ověřeným transformačním programem, kterým prošlo desítky tisíc lidí po celém světě. Mně se podařilo za rok zdvojnásobit příjmy ze zelených potravin a pomoci dalším lidem např. k získání nové vysněné práce s polovičním úvazkem, posílení sebedůvěry atd.

Pokud máte chuť se ponořit do svého vztahu s penězi hlouběji, můžete navštívit workshop viz. níže.

Ing. Lada Pilařová

Pozvánka na praktický workshop –  Vaše tajná mapa peněz

13.6. od 17-19:00 hodin TaMama – prostor v rodinné kavárně, Adresa: Pod Višňovkou 1662/27, 140 00 Praha 4, Bussiness Park Zálesí , Budova B5 – 200m od zastávky Nemocnice Krč. Rezervace zde.

20.6. 17 -19:00 Kavárna na konci ulice, Kavárna na konci ulice, ul. Rozvodova 37, Praha 12, Modřany (Autobusová zastávka Písková)

13.7. 2018 – Miluj svůj život – Plzeň – 10-11:45 hod. Tajná mapa peněz – workshop

Cena za 200 Kč/workshop

Na workshopu se dozvíte o souvislostech mezi vaší myslí a tělem a pěti různými druhy peněz. Jaké emoce a omezující přesvědčení a možná traumata jsou s penězi spojená. Jak je možné tyto vnitřní programy otevřít a vyčistit a uvolnit tak ohromnou hybnou energii k vašemu vyššímu potenciálu. Díky účinným koučovacím technikám si budete moci procítit na vlastním těle, co vám běží v podvědomých programech a co vás může brzdit. Na tomto workshopu si vytvoříte svou tajnou mapu peněz, kde uvidíte, kde se nacházíte a kam se chcete dostat. Ukážeme si, jak si můžete zapnout signál GPS, který vás povede vašim směrem co nejkratší cestou. Díky účinné a jednoduché technice EFT (emočně transformační technika) se společně naučíme vyťukat negativní programy ven. Jako dárek dostanete oťukávací skripta na tajnou mapu peněz.

Komentáře