0
Menu

InspiroMatky – pomáhají rodičům s návratem do práce

InspiroMatky img_2146-70-editje zapsaný spolek, který vznikl díky nápadu tří žen. Všechny pracujeme v oblasti rozvoje lidských zdrojů, jsme mámy a chceme žít naplněný a spokojený život. Spojuje nás nadšení a radost z osobního a profesního rozvoje a ze sdílení našich zkušeností s dalšími lidmi.  Podporujeme rodiče na mateřské a rodičovské dovolené tak, aby se lépe uplatnili na trhu práce a dokázali úspěšně sladit práci a rodinu.

Bc. Jenůfa Pecháčková

Jenůfa je máma dvou holčiček, balancující svůj rodinný život snahou o aktivní podporu sebevědomí žen na rodičovské dovolené. Téměř dva roky se věnuje tvorbě origami  a svoje zkušenosti předává dál. V oblasti lidských zdrojů působí od roku 2002. Měla na starosti řízení a organizaci vzdělávacích aktivit pro zaměstnance. Více než 6 let působila ve vzdělávací agentuře zajišťující osobnostní a manažerský rozvoj firmám a jednotlivcům. Má bohaté zkušenosti jako lektor a trenér v korporátním prostředí.

Mgr. Veronika Trutzová

Veronika je máma dvou dětí. Centrem jejího zájmu je člověk, jeho životní, energie a zodpovědnost za vlastní existenci. Jednou z jejích silných stránek je schopnost navazovat nové kontakty, budovat dobré vztahy a vytvářet inspirativní atmosféru. Veronika věří v potenciál každého z nás, umí ho rozvíjet a dělá to s radostí a respektem.

V oblasti lidských zdrojů působí od roku 2002, zodpovídala za řadu projektů v oblasti vzdělávání a náboru. Absolvovala dvouletý kurz Gestalt přistupu v pracovním a osobním kontextu a studium Andragogiky na vysoké škole.

Mgr. Kateřina Dvořáčková, MBA

Kateřina je máma dvou dětí. Ráda se věnuje práci, o které je přesvědčena, že má smysl a někomu pomáhá. Umí se pro věci nadchnout, baví ji kreativní práce, inspirování dalších lidí a sdílení životních zkušeností s lidmi, kteří se starají o svůj život i o životy svých blízkých.

Pracuje více než 10 let v oblasti interních lidských zdrojů a rozvoje zaměstnanců. Vystudovala FF UK obor Pedagogika, Institut Manažerských studií ESMA – MBA studium. V současné době je v ročním výcviku Somatického koučování.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě