0
Menu

Inspirace na aktivity s dětmi

Od čtvrtka 15. února do neděle 18. února 2018 jsme díky podpoře značky SCANquilt zajišťovali dětský a kojící koutek na veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Zájem o koutek byl velký, děti si mohly pohrát, rodiče odpočinout, maminky nakojit a přebalit miminka.

Pro větší děti jsme přichystali zábavné workshopy s Fantastickými kartami Imaglee, které vedl Petr Hedbávný

Co nás zaujalo na veletrhu?

Unikátní KOVOZOO

Nadchla nás myšlenka KOVOZOO. Firma REC Group, která se zabývá recyklací odpadů začala v roce 2012 vyrábět z nepotřebného odpadu zvířata v životní velikosti. KOVOZOO najdete v netradičním prostředí areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V současné době je zde více než 250 zvířat a stále přibývají. Vyráběli je lidé z firmy, obchodní partneři nebo rodiny s dětmi z kovového odpadu. 

Cestu můžete spojit např. s návštěvou Baťova kanálu.

Techmania v Plzni a IQLandia v Liberci 

V Techmanii v Plzni se vaše děti ani vy rozhodně nudit nebudete. Najdete zde stále obměňované interaktivní expozice a vědeckotechnická představení. V protější budově můžete navštívit i jediné 3D planetárium v České republice.

V IQLandii v Liberci najdete deset expozic v šesti podlažích. Věda je nekonečné dobrodružství a každý den přináší něco nového. I zde jsou expozice neustále oběňovány a doplňovány. 

A mnoho dalšího

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě