Hlídání dětí ve firmě

HLÍDÁNÍ DĚTÍ PŘÍMO V PROSTORÁCH FIRMY

Děti ve firmě nejen pohlídáme, ale také zabavíme a vzděláváme. Máme zkušenosti, nadšení a výborné výsledky.

Pravidelné nebo jednorázové hlídání dětí ve firmách

Čas od času každý rodič řeší problém: Kam s ním? Tedy s dítětem, které je po nemoci nebo s mírným nachlazením a ve školce ho nechtějí. Znáte tu situaci, když vypadne hlídání, onemocní babička či chůva nebo je ve škole ředitelské volno. Pokud chcete u vás ve firmě pomoci svým zaměstnancům tyto situace řešit, rádi vám  pomůžeme. Hlídáme děti v dětském koutku nebo v jakýchkoliv vhodných prostorách. Kompletní vybavení pro hlídání dětí si v případě potřeby přivezeme s sebou.

Hlídáme děti od 6 měsíců individuálně, jedna chůva na jedno dítě. Od 2 let hlídáme děti ve skupince, zpravidla 1 chůva na 5 dětí. Pro starší děti připravujeme didaktický program. Naši lektoři mají zkušenosti s péčí o děti od nejmenších po teenagery. 

Hlídání dětí o prázdninách

Na prázdniny se všechny děti těší, ne všichni rodiče ale sdílejí jejich nadšení. Nastává pro ně logisticky náročné období, kdy musí najít vhodný program pro děti a všechno sladit. My organizujeme pro děti příměstské tábory přímo ve firmě. Rodiče vyrazí ráno do práce i s dítětem, večer jdou zase společně domů.

Pomůžeme vám vyřešit i situaci, kdy mají děti volno, ale rodiče musejí do práce, např. Velikonoce, jarní a podzimní prázdniny. V nenadálých případech je potřeba jít do práce i o víkendu, tak proč toho nevyužít a neukázat dětem místo, kde rodiče tráví většinu všedních dnů.

Hlídání děti při akcích pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené

Zůstaňte v kontaktu se svými rodiči, kteří aktuálně pečují o malé dítě. Pokud se rozhodnete uspořádat pro ně čas od času setkání, rádi vytvoříme ve vaší firmě zázemí pro děti. Maminky si chvilku odpočinou bez dětí a budou motivovanější vracet se do práce dříve. Rádi doporučíme i osvědčené lektory, kteří se zabývají slaďováním práce a rodiny.

 

Potřebujete pohlídat či zabavit děti? Kontaktujte nás, rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

Vaše jméno (vyžadováno)

Jméno organizace

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Typ akce

Termín akce

Počet hodin

Lokalita

Pronájem vybavení dětského koutku

Hlídání dětí (bez rodičů)

Animační program

Počet dětí:

Věk dětí (od/do)

Poznámka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů.

Podmínky zpracování osobních údajů.

Sdílejte ...