0
Menu

Hlídání dětí o podzimních prázdninách

Podzimní prázdninyPodzimní prázdniny jsou pro rodiče skvělou příležitostí, kdy vzít děti s sebou do práce. V roce 2023 jsou podzimní prázdniny 26.-30. října. 28.10. je státní svátek, kterému předcházejí dva všední dny. Řada firem poskytuje v této době benefit hlídání dětí na pracovišti. Jak takové hlídání dětí ve firmě vypadá?

Péče o děti

Zpravidla pečujeme o děti od 4 do cca 10 let ve smíšené skupině, ale je možné domluvit program i pro mladší či starší děti. Délku přizpůsobujeme potřebám firmy. Nejčastěji to bývá od 8:30 do 17:00 hodin. O skupinku do 10 (max. 12) dětí se starají 2 lektoři, kteří díky tomu mají k dětem individuální přístup. Při větším počtu dětí se úměrně zvyšuje počet lektorů nebo skupin.

Zázemí ve firmě

Pro hladký průběh programu potřebujeme uzavřený prostor ve firmě. Většinou to bývá zasedací místnost, kterou vybavíme tak, aby vyhovovala pobytu dětí. Přivezeme dětský nábytek, sedací vaky, hračky, didaktické pomůcky a další. V tomto prostoru děti ráno přebíráme a odpoledne si je rodiče vyzvedávají.

Program

Dětem připravujeme zábavně vzdělávací program, který zpravidla vychází z podzimních, halloweenských nebo dušičkových témat. Připravujeme i jiná témata, například indiánské, pohádkové, ekologicky zaměřené či jiné.

Chcete poskytnout rodičům ve vaší firmě benefit v podobě hlídání dětí o podzimních prázdninách? Napište nám, rádi vám připravíme nezávaznou nabídku. 

Kde jsme hlídali děti o prázdninách?

Ve společnosti Certicon, Innogy, v pojišťovně UNIQA, v Myslbeku a dalších firmách.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě