0
Menu

FuckUp Night #Fandimezenam

FuckUp Night je setkání se známými osobnostmi, které mluví o věcech, které se zrovna moc nepovedly. Poprvé se v ČR uskutečnila v roce 2014 a od té doby proběhlo již 44 akcí. Setkání v Novoměstské radnici v dubnu 2018 bylo především o ženách. I jediný muž mezi účinkujícími popisoval svůj největší nezdar při šití svatebních šatů, což bývá považováno za ženskou doménu. 

Herečka Vlastina Kounická Svátková, která je známá především díky roli v seriálu Republika, v 10 minutách velmi vtipně a emotivně popsala celý svůj život se všemi nezdary a propady. Rozhovor s Vlastinou najdete zde.

Lukáš Macháček hovořil o svém osudném omylu, kdy si spletl datum svatby klientky, která se nakonec rozhodla odejít ke konkurenci.

Petra Nesvačilová působí jako vyrovnaná osoba, která si prodělané těžké chvíle moc nepřipouští.  Její věta „Chtěla jsem mít alespoň bulimii nebo anorexii, ale ani to mi nešlo,“ mluví za vše.

Kristin LaRonca Parpel je Američanka žijíci v Praze, působí jako koučka a konzultantka. Vysvětlila nám, že slovo FuckUp zní pro ucho Američana velmi sprostě a že ho běžně z úst nevypouští. Nahradila ho jemnějším českým slovem „zaškobrtnutí“. Rozdělila FuckUpy na 4 skupiny, a z každé nám dala vtipný příklad ze svého života. 

Tento večer podpořil Avon a zaštítil ho svou kampaní #Fandimezenam. Každá žena je jedinečná a zaslouží si dostat příležitost k tomu, aby se projevila.

Další FuckUp Night #Fandimezenam bude 5. června 2018. Návštěvu doporučuji, opravdu to stojí za to. Koupit lístky můžete zde. A neotálejte s nákupem. Akce bývá vyprodaná dost dopředu.

Hana Krejčí

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě