Firemní akce pro rodiny zaměstnanců

Hlídání dětí ve firmách & Zážitkové akce pro rodiny

Hlídáme děti jednorázově i pravidelně přímo ve firmě. Zařídíme animační program na firemní akce pro děti i dospělé.

Firemní akce pro rodiny zaměstnanců

Chcete poděkovat svým zaměstnancům? Uspořádejte pro ně firemní akci pro celou rodinu. Vaši spolupracovníci ocení možnost potkat se s ostatními v neformálním prostředí a poznat je z jiné stránky než jsou zvyklí z kanceláře.

Firemní akce pro rodiče a děti

Family Day – rodinný den pro rodiny zaměstnanců

Den, který si užijí děti i jejich rodiče. Námořníci, Indiáni, divoká zvířata, vědecké objevy nebo třeba strašidla – to jsou některé z našich oblíbených témat rodinného dne.

Mikulášská ve firmě

Návštěva Mikuláše a jeho družiny ve firmě potěší děti i jejich rodiče. Děti si ozdobí perníčky, vyrobí vánoční ozdoby a vychutnají Mikuláše a anděla, případně i čerta. Rodiče si odpočinou a potěší se s dětmi.

Jarmark ve firmě

Firemní jarmark je skvělá příležitost, jak podpořit drobné české výrobce a prodejce a pomoci svým zaměstnancům vybrat dárky na Vánoce.

Pravidelné nebo jednorázové hlídání dětí ve firmě

Pomůžeme vám vyřešit nenadálé situace, kdy si zaměstnanci potřebují vzít své děti do práce. Hlídání dětí nabízíme od 6 měsíců.

Příměstské tábory ve firmách

Dva měsíce prázdnin je dlouhá doba a rodiče určitě ocení možnost umístit děti na příměstský tábor, který pro ně zaměstnavatel zorganizuje. Příměstské tábory nabízíme i na jarní nebo podzimní prázdniny.

Sdílejte ...