Festival VŠEM ŽENÁM

GetAttachment (1)Milé ženy, již druhým rokem máme skvělou příležitost oslavit MDŽ na festivalu VŠEM ŽENÁM, který se koná 8. a 9. 3. 2016 v Novoměstské radnici v Praze. Jde o akci, která je především zaměřená na kariérní a osobní rozvoj žen v pracovním i soukromém životě.

Je určen pro matky, ženy a pro všechny ty, kteří se o téma rozvoje ženského potenciálu zajímají. Také jde o jedinečnou možnost pro vás, kdo je zaměstnavatel, jak udělat svým zaměstnankyním radost darovaným lístkem a podílet se tak na jejich rozvoji. Samozřejmě můžete obdarovat také své obchodní partnery. Touto akcí se dají také nahradit interní rozvojové workshopy a ponechat téma ženského síly odborníkům. Každá firma, která bude mít více jak pět vstupenek na tuto akci, bude umístěna na webu festivalu. Vstupenky jsou přenosné (tj. 8.3. může přijít jiná žena, než 9.3. 2016), tedy možnost kombinovat jména pouze u partnerských balíčků.
Festival se koná dva dny, což znamená, že je pro vás připravený nabitý program. Na různá témata budou hovořit známí, úspěšní hosté a ambasadoři festivalu.
Dozvíte se například:
• od Ivety Radičové a Olgy Sommerové o síle ženy,
• od Haliny Pawlovské o ženské „zralosti,“
• od Julie Gaii Poupětové o emancipaci ženské erotiky,
• od Milana Hrabánka a Lukáše Langera o vlivu porodního traumatu na náš následující život,
• od Lucie Kolaříkové o schopnosti sebepřijetí,
• od Vladimíra Sida Smutného o vědomém lídrovství,
• od Osmana Lafity, jak se máte obléci do práce,
• od Kateřiny Neumannové a Heleny Sukové, jak se životně restartovat…..
a mnoho dalšího, včetně doprovodných akcí. Pro ty, kdo si nenechá ujít žádný networking, je připraven právě ten. Bude se odehrávat mezi 300 proaktivními vzdělanými ženami zastupující firmy z celé ČR. Pro zaměstnavatele je přichystaná ochutnávka potenciálních „speakerů“, které by mohli využit ve své firmě.
Myslím, že je to jedinečná zkušenost, která vám dobije baterky, někoho nastartuje na nový start a některá z vás přehodnotí svůj dosavadní přístup sama k sobě a ke svému životu. Více informací na webových stránkách a facebooku festivalu.

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek