603 564 243
EN
Menu

Tematické stezky s plněním úkolů

Připravíme stezku s plněním úkolů pro nejmenší, vědomostní stezku pro větší děti nebo outdoorovou hru pro celé rodiny. Stezku je možné využít bez dozoru nebo zajistit lektory.

#

Nedochází ke shlukování lidí

#

Podporuje pobyt venku

#

Zábava, kterou milují děti i rodiče

#

Téma stezky pro každou příležitost

Tematická stezka - úkoly

Tematické stezky na míru  bývají tou nejoblíbenější součástí našich eventů – family day a dětských dnů. Skvělá zpráva je, že tyto stezky s plněním úkolů se mohou kontat, i když jiné akce nejsou povolené. Nedochází totiž ke shlukování lidí. Stezky můžeme připravit v libovolné délce a provedení. 

Stezka s obsluhou

Je potřeba omezit čas na určitý počet hodin podle počtu návštěvníků. Doporučujeme 2 až 10 hodin v jednom dni. Registrace je možná předem on-line. Pokud bude povoleno sdružování alespoň 10 osob, je možné se účastnit i bez předchozí rezervace. Účastníci jsou  na stezku vysíláni postupně.

Účastníci se dostaví na místo podle času uvedeného při registraci. Pokud to emidemiologická situace dovolí, je možné přijít i bez registrace a obsluha vysílá účastníky na stezku. Lektor na startu zapisuje registrace. Rozdává soutěžní kartičky pro sbírání razítek. Po cestě účastníci plní úkoly a luští šifry, lektoři interaktivně komunikují s dětmi a rozdávají razítka. V cíli lektor na místě kontroluje splnění úkolů a rozdává dárky.

Stezka bez obsluhy

Je možné stezku připravit na delší časový úsek – celý den, víkend i déle. Registrace je nutná předem přes webový formulář nebo aplikaci. Dle instrukcí na webu či zaslané do emailu se účastníci dostaví na místo určení buď v registrovaný čas, aby se nepotkali s ostatními rodinami, nebo bez registrace, kdy odpovědnost (dodržování rozestupů) je na účastnících.

Účastníci se řídí pokyny, které jim byly zaslány při registraci. Úkoly jsou po cestě vyvěšené, úkoly si účastníci značí na papír nebo přímo on-line do staženého formuláře. Je možné využít QR kódů, navigace přes mobilní telefony apod. Na konci stezky účastníci odesílají své odpovědi on-line. Obdrží dárek ve formě poukazu elektronicky nebo dárkový balíček poštou.

Hotové stezky v PDF

Připravili jsme vybraná témata v elektronické verzi  a nabízíme stezky k těmto tématům: Vesmírné putování, Záhada ztracené školy, Velikonoční tajemství a Čarodějnická stezka. 

Mohlo by Vás zajímat
Čarodějnická stezka

Děti se přenesou do kouzelného světa Amutorabory, kde žijí hodné čarodějky. Některé čarodějnice jsou ale zlé a děti musejí najít zaklínadlo, kterým vrátí čarodějkám jejich…

Symboly Velikonoc

Podle čeho se určuje datum oslavy Velikonočních svátků? Jaká je příprava na Velikonoce a jak dlouho trvá? Jak se jmenují jednotlivé dny velikonočních svátků a…

Tematická stezka Záhada ztracené školy

Děti dostanou zprávu, že vyhlášená škola zmizela z mapy a ony byly vybrány do role detektivů, aby ji vrátily zpět. Stezka je provede úkoly a…