603 564 243
CZ
Menu

Dětské koutky na veletrzích, konferencích a festivalech

Na akcích pro veřejnost zajišťujeme péči o nejmenší – přebalovací a kojící koutek, herní zónu, případně hlídání dětí.

#

Zapůjčíme vybavení dětského koutku

Můžete si vybrat z našich nabízených balíčků pronájmu vybavení dětského koutku nebo si sestavit svůj na míru. Myslíme na všechny věkové kategorie.

#

Zajistíme proškolený personál s praxí pro práci s dětmi

Mobilní dětské koutky s hlídáním realizujeme tam, kde je možné zajistit uzavíratelný prostor. Hlídáme děti od 3 let, mladší po dohodě.

#

Zajistíme doprovodný program

Tvůrčí dílny od jednoduchého tvoření z papíru až po kreativní workshopy s odbornými lektory. Divadelní představení, šermířská vystoupení, diskotéka, klaun a další.

#

Zajistíme publicitu vaší akci

Akci zveřejníme na našich stránkách a na sociálních sítích – facebook, instagram a linkedin. Mezi našimi klienty zorganizujeme soutěž nebo jinou formu propagace.

Na akcích pro veřejnost zajišťujeme péči o nejmenší – přebalovací a kojící koutek, herní zónu, případně hlídání dětí.

Zázemí pro rodiče a děti

Organizátoři akcí pro veřejnost stále častěji myslí na rodiče s dětmi. Zajistíme kompletní zázemí pro nejmenší: kojicí a přebalovací koutek a herní a relaxační zónu.

Hlídání dětí

Rodiče dnes často stojí před otázkou, zda dát přednost dítěti nebo účasti na odborné konferenci, firemním semináři, veletrhu nebo jiné akci. Abychom život rodičům usnadnili a umožnili jim zapojit se do profesního i společenského života, jsme tady s našimi mobilními dětskými koutky. Staráme se o děti všech věkových kategorií. 

Kde nejčastěji realizujeme naše mobilní dětské koutky

  • Veletrhy – Pravidelně býváme na Festivalu Evolution, na Interbeauty a na největším veletrhu pro stavbu For Arch. 
  • Konference, semináře, kongresy – Naší oblíbenou konferencí, kde pravidelně hlídáme děti, je Equal Pay Day – Ženy sobě.
  • Propagační akce – Zajišťovali jsme dětské koutky např. na akci Pojď ven s maminkou a na dalších akcích zaměřených na cílovou skupinu rodiče a děti.
  • Firemní akce – Hlídáme děti ve firmách, organizujeme pro ně nejrůznější eventy.  

 

Mohlo by Vás zajímat