0
Menu

EDOO – angličtinu zvládnete za chvíli

Už jste slyšeli o Edoo? Pokud ne, možná vás tento článek bude zajímat. Edoo je nový naprosto unikátní způsob, jak si zlepšit vaši angličtinu. Zkuste Edoo. My jsme to zkusily a jsme nadšené 🙂

edooNejste si jisti svojí angličtinou? Bojíte se mluvit? Cítíte v angličtině bariéry?  Umíte vyplňovat gramatická cvičení, ale když máte promluvit, je to problém? A chcete s tím něco udělat? Chcete
používat angličtinu skutečně aktivně? Začněte mluvit!

Jinak než mluvením se totiž konverzovat nenaučíte. 

Edoo je vlastně každodenní komunikace v angličtině. Zajímavé je, že hovor trvá jen něco málo kolem 5 minut, ale tím že je to každý den (kromě víkendu) se perfektně rozmluvíte, ujasníte si i gramatiku a hlavně si skvěle a nenásilně rozšíříte slovní zásobu. Příjemným bonusem je i to, že se člověk po krátké době přestane hovoru v angličtině bát. Další výhodou je to, že výuka probíhá po telefonu, tudíž můžete být kdekoli – v práci, v autě, na hřišti – a lektor vám zavolá přesně v ten čas, jak vy potřebujete.

Je to velmi příjemný a nenásilný způsob, jak zapracovat na své angličtině. Tuto metodu hodně využívají manažeři a maminky. Důvod je zřejmý – obě skupiny mají jedno společné – málo času. A Edoo je pro ně jediná možnost, jak se angličtině věnovat. Výuku vedou čeští lektoři a rodilí mluvčí a je třeba říci, že jsou velmi příjemní a díky nim jsme se na výuku moc těšily.

A pro ty, kdo mají přeci jen trochu více času, jsou tu i další možnosti jak studovat. Bezprostředně po hovoru vám totiž přijde sms zpráva (i mail) se slovní zásobou, která se týká tématu, o kterém jste mluvily, takže je možné se hned slovíčka naučit, zopakovat si je apod. Slovíčka a gramatiku je možné si navíc procvičit v takzvaném denním testu – ten je natolik chytrý, že si přesně pamatuje, co jste zodpověděly správně a špatně a podle toho vám pak nabízí další slovíčka k procvičení. A vyhodnotí i vaši úspěšnost v testu, takže máte přehled nad tím, zda se zlepšujete.

Pro ty, kterým to stále nestačí, doporučujeme ještě gramatickou kartu (v ní je velmi jednouchým způsobem vysvětlená gramatika) a také cvičení ve vašem účtu na Edoo. Jednoduše jste obklopeni angličtinou a už se nejde moc vymlouvat, že není čas. Každodenní kontakt s angličtinou je navíc rozhodně efektivnější než jedna hodina za týden v kurzu. Edoo říká, že se v angličtině zlepší úplně každý.

My se teda zlepšily a Edoo rozhodně doporučujeme. A hovoru po telefonu se určitě bát nemusíte, vše je dobře slyšet a lektoři jsou moc milí a nápomocní.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě