Dětské promo koutky

Efektivní nástroj, jak o sobě dát vědět

Chcete posílit svou značku, a zároveň podpořit užitečnou službu? Náš projekt Baby Office, který se zaměřuje na podporu zaměstnanosti matek s malými dětmi, přišel se zajímavou možností, jak se mohou firmy zviditelnit, a zároveň ulehčit maminkám zapojení do společnosti nebo cestu k vlastnímu rozvoji.

Na vzdělávacích akcích, veletrzích, kongresech nebo nejrůznějších workshopech realizujeme mobilní dětské koutky. Zpočátku jsme tuto službu nabízeli zdarma, abychom veřejnost seznámili s naším novým projektem – coworkingovým centrem s miniškolkou pro rodiče, kteří chtějí pracovat nebo podnikat, a zároveň být svým dětem nablízku. Postupem času se ale ukázalo, že tyto koutky jsou účinným marketingovým nástrojem, a to nás přivedlo na myšlenku nabízet promo koutky ve větší míře a ve spolupráci s firmami.

Myšlenka je jednoduchá. Na akcích, kde se předpokládá účast rodičů, zajistí Baby Office dětský koutek, vybaví ho hračkami, přebalovacím pultem, sedacími vaky a dalšími herními prvky. Pro maminky nejmenších dětí připraví i kojicí koutek. Zatímco rodiče se vzdělávají, pracují nebo se zapojují do networkingu, o děti se starají zkušené lektorky, které je zabaví a připraví pro ně pestrý program v duchu zaměření partnera.

Partner, který realizaci koutku umožní, získá velký prostor pro komunikaci svých výrobků a služeb. Podle typu akce osloví stovky až tisíce návštěvníků a uživatelů služby koutku i celého eventu. K tomu si buduje loajalitu svých fanoušku a staví se do role zodpovědného zaměstnavatele, který myslí i na znevýhodněné skupiny zaměstnanců. Součástí partnertství je i PR podpora a propagace v on-line světě – na stránkách pořadatele akce, facebooku a na dalších místech.

Zářným příkladem odpovědné firmy, která se rozhodla jít tímto směrem je například síť drogerií Rossmann, která podpořila dětské koutky již na mnoha veletrzích.

Další informace o promo koutcích

Foto: Dětský koutek Rossmánek na akcí Interbeauty 2015, Věra Křeháčková


Komentáře

Okomentuje příspěvek