603 564 243
CZ
Menu

Příměstské tábory ve firmách

Dva měsíce prázdnin je dlouhá doba a rodiče ocení možnost umístit děti na příměstský tábor, který pro ně zaměstnavatel zorganizuje. Příměstské tábory nabízíme i na jarní nebo podzimní prázdniny.

#

Více než 5 let zkušeností s pořádáním táborů

#

O děti se starají zkušení lektoři s praxí

#

Pobyt je včetně stravy a pitného režimu

#

Pestrý sportovně-vzdělávací program

Kam s dětmi o prázdninách?

Na prázdniny se všechny děti těší, ne všichni rodiče ale sdílejí jejich nadšení. Nastává pro ně logisticky náročné období, kdy musí najít vhodný program pro děti a všechno sladit.

Pokud chcete pomoci svým zaměstnancům řešit tento problém, můžete pro ně uspořádat příměstský tábor přímo ve vaší firmě.

Jak to funguje?

Rodiče vyrazí ráno do práce i s dítětem, večer jdou zase společně domů. Stačí, když nám vyčleníte místnost, která bude sloužit jako zázemí pro děti. Většinu času trávíme s dětmi na dobrodružných výpravách nebo expedicích podle typu tábora. Platit za tábor může zaměstnavatel na základě vystavené faktury nebo přímo zaměstnanci. Platit je možné i poukázkami Benefit+ a jinými.

Pro koho je tábor určený?

Tábor doporučujeme pro děti od 4 let do 10 let ve smíšené skupiněVěk dětí je možné upravit po vzájemné dohodě. Hlídání dětí, kde děti přebíráme a předáváme, probíhá v uzavřeném prostoru firmy – viz zasedací místnost, která bude přestěhována a dovybavena, aby vyhovovala pobytu dětí.