603 564 243
EN
Menu

Příměstské tábory ve firmách

Dva měsíce prázdnin je dlouhá doba a rodiče ocení možnost umístit děti na příměstský tábor, který pro ně zaměstnavatel zorganizuje. Příměstské tábory nabízíme i na jarní nebo podzimní prázdniny.

#

Více než 5 let zkušeností s pořádáním táborů

#

O děti se starají zkušení lektoři s praxí

#

Pobyt je včetně stravy a pitného režimu

#

Pestrý sportovně-vzdělávací program

Kam s dětmi o prázdninách?

Na prázdniny se všechny děti těší, rodičům však většinou nastává logisticky náročné období, kdy musí najít vhodný program pro děti a všechno sladit.

Pokud chcete pomoci svým zaměstnancům řešit tento problém, můžete pro ně uspořádat příměstský tábor přímo ve vaší firmě.

Jak to funguje?

Rodiče vyrazí ráno do práce i s dítětem, večer jdou zase společně domů. Stačí, když nám vyčleníte místnost, která bude sloužit jako zázemí pro děti. Většinu času trávíme s dětmi na dobrodružných výpravách nebo expedicích podle typu tábora. Platit za tábor může zaměstnavatel na základě vystavené faktury nebo přímo zaměstnanci. Platit je možné i poukázkami Benefit+ a jinými.

Pro koho je tábor určený?

Tábor doporučujeme pro děti od 4 let do 10 let ve smíšené skupiněVěk dětí je možné upravit po vzájemné dohodě. Hlídání dětí, kde děti přebíráme a předáváme, probíhá v uzavřeném prostoru firmy. 

Akce letní prázdniny 2022

Během letních prázdnin nabízíme speciální program na téma „Poznáváme své emoce“. Vedle klasických her se tak budeme věnovat v blocích práci s emocemi.  Každé dítě obdrží vlastní sadu Krabice radosti. 

Krabici radosti budeme společně dekorovat a vést děti ke sdílení svých zážitků do Zápisníku, který využijí nejen během prázdnin. 

Mohlo by Vás zajímat
Letní příměstské tábory

Letní příměstské tábory mají pravidelný režim. Většinou zařazujeme také jeden celodenní výlet podle tématu a zaměření tábora. 8:30 – 9:00 hod. příchod dětí – seznámení lektorů…

Tábor se záchranáři

Dětským snem mnohých z nás bylo uplatnit se jako odvážný hasič či policista, který nás chrání nebo jsme měli touhu stát se lékařem, co zachraňuje…

Osvěžení v horkém létě

Letošní prázdniny jsme opět pořádali příměstské tábory v řadě firem. Těší nás důvěra rodičů i firem a hlavně nadšení a zájem dětí. Lidé ve firmě…