603 564 243
EN
Menu

Hlídání dětí ve firmách o malých prázdninách

Kam s dětmi o jednodenních prázdninách? Ukažte jim, kde rodiče pracují. Zařídíme mobilní dětský koutek ve firmě včetně vybavení, hraček a pestrého programu.

#

Jednodenní prázdniny bez starostí

#

Děti jsou nejlepší ambasadoři značky

#

Pestrý program pro zdravý rozvoj dětí

#

Zkušení a zapálení lektoři

Hlídání dětí ve skupince

Kdy využijete jednorázové hlídání dětí ve firmě?

I když je ve firmě k dispozici školka nebo dětský koutek s pravidelným hlídáním, je možné poskytnout rodičům starších dětí benefit hlídání dětí v době, kdy musí do práce a děti mají volno. Bývá to například při pololetních, Velikonočních nebo podzimních prázdninách.

V nenadálých případech je potřeba jít do práce i o víkendu, tak proč toho nevyužít a neukázat dětem místo, kde rodiče tráví většinu všedních dnů.

Mohlo by Vás zajímat

Už dávno odzvonilo dobám, kdy představa dítěte v práci rodiče i zaměstnavatele spíše děsila. Dnes již víme, že dítě si utváří představu o pracovním životě…

Podzimní prázdniny, na které školáčci nadšeně čekají již od září, utekly jako voda. Výhodou bylo, že tento rok připadl státní svátek dne  vzniku samostatného československého…

Velikonoční hlídání

Hody, hody do provody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný. To letos budou chlapci zpívat o Velikonočním pondělí 22….