603 564 243
EN
Menu

Jednorázové hlídání dětí ve firmách

Zařídíme mobilní dětský koutek ve firmě včetně vybavení a hraček při různých příležitostech jako např. akce pro rodiče na rodičovské dovolené, jednodenní prázdniny apod.

#

Pohlídáme děti při akcích pro rodiče na MD/RD

#

Pohlídáme děti o jednodenních prázdninách

#

O děti se starají zkušení lektoři s praxí

#

Máme více než 7 let zkušeností

Hlídání dětí ve skupince

Kdy využijete jednorázové hlídání dětí ve firmě?

Pokud ve firmě není k dispozici školka nebo dětský koutek s pravidelným hlídáním, je možné poskytnout rodičům benefit hlídání dětí v době, kdy musí do práce a děti mají volno. Bývá to například při pololetních, Velikonočních nebo podzimních prázdninách.

V nenadálých případech je potřeba jít do práce i o víkendu, tak proč toho nevyužít a neukázat dětem místo, kde rodiče tráví většinu všedních dnů.

Hlídání děti při akcích pro rodiče na  rodičovské dovolené

Zůstaňte v kontaktu se svými rodiči, kteří aktuálně pečují o malé dítě. Pokud se rozhodnete uspořádat pro ně čas od času setkání, rádi vytvoříme ve vaší firmě zázemí pro děti. Maminky si chvilku odpočinou bez dětí a budou motivovanější vracet se do práce dříve. Rádi doporučíme i osvědčené lektory, kteří se zabývají slaďováním práce a rodiny.

Mohlo by Vás zajímat
Velikonoční hlídání

Hody, hody do provody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný. To letos budou chlapci zpívat o Velikonočním pondělí 22….

Hlídání dětí ve firmě

Na konci června jsme v Baby Office připravili ve spolupráci s T&CC akci “Mateřství jako skvělá kvalifikace”, kde se maminky mohly seznámit se zajímavým programem…

Děti ve firmě

Česká republika se drží na horních příčkách žebříčku délky mateřské dovolené v Evropě. To je na jednu stranu skvělé. Ženy mohou zůstat se svými dětmi…