603 564 243
Menu

Hlídání dětí ve firmách o prázdninách

Kam s dětmi o jednodenních prázdninách? Ukažte jim, kde rodiče pracují. Zařídíme mobilní dětský koutek ve firmě včetně vybavení, hraček a pestrého programu.

#

Jednodenní prázdniny bez starostí

#

Děti jsou nejlepší ambasadoři značky

#

Pestrý program pro zdravý rozvoj dětí

#

Zkušení a zapálení lektoři

Hlídání dětí ve skupince

Kdy využijete jednorázové hlídání dětí ve firmě?

I když je ve firmě k dispozici školka nebo dětský koutek s pravidelným hlídáním, je možné poskytnout rodičům starších dětí benefit hlídání dětí v době, kdy musí do práce a děti mají volno. Bývá to například při pololetních, Velikonočních nebo podzimních prázdninách. Organizujeme také příměstské tábory ve firmách.

V nenadálých případech je potřeba jít do práce i o víkendu, tak proč toho nevyužít a neukázat dětem místo, kde rodiče tráví většinu všedních dnů.

Akce pololetní prázdniny 2022

Během pololetních prázdnin v pondělí 31.1.2022 nabízíme speciální program na téma „Poznáváme své emoce“. Vedle klasických her se tak budeme věnovat v blocích práci s emocemi.  Každé dítě obdrží vlastní sadu Krabice radosti. 

Krabici radosti budeme společně dekorovat a vést děti ke sdílení svých zážitků do Zápisníku, který využijí nejen během prázdnin. 

Pokud vás zajímá více, obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou:

Mohlo by Vás zajímat

Už dávno odzvonilo dobám, kdy představa dítěte v práci rodiče i zaměstnavatele spíše děsila. Dnes již víme, že dítě si utváří představu o pracovním životě…

Podzimní prázdniny, na které školáčci nadšeně čekají již od září, utekly jako voda. Výhodou bylo, že tento rok připadl státní svátek dne  vzniku samostatného československého…

Velikonoční hlídání

Hody, hody do provody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný. To budou děti zpívat o Velikonočním pondělí 18. dubna…