603 564 243
EN
Menu

Jednorázové hlídání dětí ve firmách

Zařídíme mobilní dětský koutek ve firmě včetně vybavení a hraček při různých příležitostech jako např. akce pro rodiče na rodičovské dovolené, jednodenní prázdniny apod.

#

Pohlídáme děti při akcích pro rodiče na MD/RD

#

Pohlídáme děti o jednodenních prázdninách

#

O děti se starají zkušení lektoři s praxí

#

Máme více než 7 let zkušeností

Hlídání dětí ve skupince

Kdy využijete jednorázové hlídání dětí ve firmě?

Pokud ve firmě není k dispozici školka nebo dětský koutek s pravidelným hlídáním, je možné poskytnout rodičům benefit hlídání dětí v době, kdy musí do práce a děti mají volno. Bývá to například při pololetních, Velikonočních nebo podzimních prázdninách.

V nenadálých případech je potřeba jít do práce i o víkendu, tak proč toho nevyužít a neukázat dětem místo, kde rodiče tráví většinu všedních dnů.

Hlídání děti při akcích pro rodiče na  rodičovské dovolené

Zůstaňte v kontaktu se svými rodiči, kteří aktuálně pečují o malé dítě. Pokud se rozhodnete uspořádat pro ně čas od času setkání, rádi vytvoříme ve vaší firmě zázemí pro děti. Maminky si chvilku odpočinou bez dětí a budou motivovanější vracet se do práce dříve. Rádi doporučíme i osvědčené lektory, kteří se zabývají slaďováním práce a rodiny.

Mohlo by Vás zajímat

Už dávno odzvonilo dobám, kdy představa dítěte v práci rodiče i zaměstnavatele spíše děsila. Dnes již víme, že dítě si utváří představu o pracovním životě…

Podzimní prázdniny, na které školáčci nadšeně čekají již od září, utekly jako voda. Výhodou bylo, že tento rok připadl státní svátek dne  vzniku samostatného československého…

Velikonoční hlídání

Hody, hody do provody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný. To letos budou chlapci zpívat o Velikonočním pondělí 22….