603 564 243
Menu

Hlídání dětí ve firmách nejen o prázdninách

Kam s dětmi o jednodenních prázdninách? Ukažte jim, kde rodiče pracují. Zařídíme mobilní dětský koutek ve firmě včetně vybavení, hraček a pestrého programu.

#

Jednodenní prázdniny bez starostí

#

Děti jsou nejlepší ambasadoři značky

#

Pestrý program pro zdravý rozvoj dětí

#

Zkušení a zapálení lektoři

Hlídání dětí ve skupince

Kdy využijete jednorázové hlídání dětí ve firmě?

I když je ve firmě k dispozici školka nebo dětský koutek s pravidelným hlídáním, je možné poskytnout rodičům starších dětí benefit hlídání dětí v době, kdy musí do práce a děti mají volno. Bývá to například při pololetních, Velikonočních nebo podzimních prázdninách. Organizujeme také příměstské tábory ve firmách.

V nenadálých případech je potřeba jít do práce i o víkendu, tak proč toho nevyužít a neukázat dětem místo, kde rodiče tráví většinu všedních dnů.

Hlídání dětí ve firmě

Při hlídání chceme děti nejen zabavit, ale i vzdělávat. Dbáme také na jejich zdravý rozvoj, při delším pobytu v místnosti zařazujeme pohybové prvky. Pokud to místo hlídání dovoluje, chodíme s dětmi ven. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu.

Hlídání dětí probíhá v uzavřeném prostoru. Bez uzavřeného prostoru není možné děti hlídat. Malé děti se často rozhodnou, že nutně potřebují hledat maminku nebo tatínka a stačí opravdu několik sekund a dítě je pryč.

Také je potřeba, aby místnost, kde jsou děti, byla dostatečně větraná, pokud se jedná o interiérové akce.

Umístění dětského koutku s vámi budeme rádi osobně konzultovat a sdílet s vámi naše bohaté zkušenosti. Naše návrhy vycházejí z praxe a zohledňují věk a potřeby dětí, typ akce či zapojení návštěvníků akce.

Pokud vás zajímá více, obraťte se na nás s nezávaznou poptávkou:

Mohlo by Vás zajímat
Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou pro rodiče skvělou příležitostí, kdy vzít děti s sebou do práce. Řada firem poskytuje v této době benefit hlídání dětí na pracovišti….

Velikonoční dekupáž na vajíčka

Jarní akce startují koncem března s nástupem astronomického jara. Velikonoce dnes slaví mnoho lidí jako začátek jara. Připadají na první neděli po prvním jarním úplňku….