603 564 243
Menu

Pro firmy a organizace zajistíme eventy i hlídání dětí

Pro firmy organizujeme skvělé family days, mikulášské a další akce. Hlídáme děti o prázdninách. Zajišťujeme mobilní dětské koutky. Pořádáme workshopy pro dospělé.

#

Family Day

Skvělá příležitost jak podpořit svou značku dobrého zaměstnavatele. Děti jsou totiž tím nejvěrnějším podporovatelem firmy. Zajistíme den otevřených dveří, rodinný den i jiné akce.

#

Mikulášská ve firmě

Návštěva Mikuláše a jeho družiny ve firmě potěší děti i jejich rodiče. Pro děti připravíme bohatý program včetně návštěvy mikulášské družiny. 

#

Hlídání dětí ve firmě, příměstské tábory

Děti mají volno, ale rodiče musí do práce. Skvělá příležitost vzít děti s sebou a ukázat jim své pracoviště. Připravíme pro děti pestrý program.

#

Mobilní dětské koutky

Zajišťujeme zázemí pro děti na akcích. Kojicí a herní koutek pro nejmenší, relaxační a herní zónu pro starší. Zajistíme kvalifikované lektory.

#

Komunitní akce

Potřebujete podpořit komunitní život ve vaší firmě, obci nebo jiné organizaci? Zajistíme akce, které navodí tu správnou atmosféru.

#

Dárkové balíčky

Mikulášské a vánoční balíčky, velikonoční balíčky, halloweenské balíčky nebo balíčky pro libovolnou příležitost.

#

On-line vysílání

Tvoření, zábava i vzdělávání. Zajistíme on-line vysílání pro děti i dospělé.

#

Akce pro zaměstnance na rodičovské

Podpořte své zaměstnance na rodičovské dovolené a uspořádejte pro ně akci s hlídáním dětí. 

Akce pro ženyProč je důležité, aby se zaměstnanci cítili dobře?

Poslední průzkumy v oblasti HR ukazují, že spokojený zaměstnanec je výkonnější, je méně ohrožen syndromem vyhoření, dokáže lépe čelit stresovým situacím, lépe funguje v týmu a celkově přispívá k prosperitě celé firmy.

Rovnováha v pracovním a rodinném životě patří k základním potřebám každého člověka. A péče o děti patří k tomu nejnáročnějšímu, čemu v této oblati čelíme. Nárokuje si nejen náš čas, ale hlavně nás nutí k neustálému rozvoji. Pokud rodiče chtějí dostát všem nárokům, musí stále hledat cesty k vnitřní harmonii a rovnováze. 

Jak vám může pomoci Baby Office?

Našim posláním je usnadňovat rodičům jejich práci tím, že se postaráme o děti.

Zajišťujeme hlídání dětí ve firmách při nejrůznějších příležitosech. Nejčastěji firmy využívají naše služby při krátkých prázdninách – pololetních, velikonočních nebo podzimních. Rodiče nemusí řešit, co s dětmi, zároveň se děti podívají k rodičům do práce.

Často také hlídáme děti během akcí pro maminky na rodičovské dovolené.

Organizujeme také stále oblíbenější letní příměstské tábory přímo ve firmách.

Pro setkávání celých rodin zaměstnanců pro vás rádi vymyslíme zábavný event – Family day nebo Mikulášskou akci.

Zajišťujeme také on-line varianty akcí.

Připravíme kreativní nebo dárkové balíčky pro malé i velké.

Akce pro dospělé

Neformální vztahy na pracovišti jsou důležité pro celkovou pohodu. Zajišťujeme akce pro oživení komunitního života ve vaší firmě nebo v obchodním centru. Zaměřujeme se především na tvůrčí a relaxační aktivity.

Mohlo by Vás zajímat
Aktivity pro dětské a rodinné dny

Zorganizovat dětský den, aby se děti pobavily a vše fungovalo bez zádrhelů a prostojů, vyžaduje zkušenosti i nové nápady. Přinášíme vám naše osvědčené tipy. Aktivity na…

On-line tvoření

Děti tráví doma spoustu času kvůli omezené školní docházce a zrušeným zájmovým kroužkům. Navíc se brzy stmívá, takže ani pobyt venku není možný tak dlouho,…

Ve společnosti SAP Services vědí, že vzít své ratolesti do práce potěší nejen děti, ale i rodiče. Navíc to podpoří značku zaměstnavatele. Pro rodiče na mateřské…