603 564 243
Menu

Děti ve firmě

Staráme se o děti ve firmách. Připravujeme program pro děti o jednodenních prázdninách. Organizujeme příměstské tábory ve firmě. Zajišťujeme skvělé firemní eventy zaměřené na rodiče s dětmi.

#

Hlídání dětí o malých prázdninách

Děti mají volno, ale rodiče musí do práce. Skvělá příležitost vzít děti s sebou a ukázat jim své pracoviště. Připravíme pro děti pestrý program včetně hlídání a vybavení dětského koutku.

#

Příměstské tábory

O jarních a letních prázdninách se postaráme o děti zaměstnanců. Ráno je vyzvedneme ve firmě, večer je zase vrátíme, veselé a unavené. Příměstský tábor může platit zaměstnavatel na základě faktury nebo přímo rodiče. 

#

Akce pro zaměstnance na rodičovské

Chcete podpořit své zaměstnance, kteří jsou aktuálně na rodičovské dovolené? Uspořádejte pro ně akci s hlídáním dětí. Zajistíme kvalitní lektory i péči o děti.

#

Zážitkové akce pro rodiny

Skvělá příležitost jak podpořit svou značku dobrého zaměstnavatele. Děti jsou totiž tím nejvěrnějším podporovatelem firmy. Zajistíme dětský den, family day, mikulášskou nebo jinou akci.

Proč je důležité, aby se zaměstnanci cítili dobře?

Poslední průzkumy v oblasti HR ukazují, že spokojený zaměstnanec je výkonnější, je méně ohrožen syndromem vyhoření, dokáže lépe čelit stresovým situacím, lépe funguje v týmu a celkově přispívá k prosperitě celé firmy.

Rovnováha v pracovním a rodinném životě patří k základním potřebám každého člověka. A péče o děti patří k tomu nejnáročnějšímu, čemu v této oblati čelíme. Nárokuje si nejen náš čas, ale hlavně nás nutí k neustálému rozvoji. Pokud rodiče chtějí dostát všem nárokům, musí stále hledat cesty k vnitřní harmonii a rovnováze. 

Jak vám může pomoci Baby Office?

Našim posláním je usnadňovat rodičům jejich práci tím, že se postaráme o děti.

Zajišťujeme hlídání dětí ve firmách při nejrůznějších příležitosech. Nejčastěji firmy využívají naše služby při krátkých prázdninách – pololetních, velikonočních nebo podzimních. Rodiče nemusí řešit, co s dětmi, zároveň se děti podívají k rodičům do práce.

Často také hlídáme děti během akcí pro maminky na rodičovské dovolené.

Organizujeme také stále oblíbenější letní příměstské tábory přímo ve firmách.

Pro setkávání celých rodin zaměstnanců pro vás rádi vymyslíme zábavný event – Dětský den či Mikulášskou akci.

 

Mohlo by Vás zajímat
On-line tvoření

Děti tráví doma spoustu času kvůli omezené školní docházce a zrušeným zájmovým kroužkům. Navíc se brzy stmívá, takže ani pobyt venku není možný tak dlouho,…

Ve společnosti SAP Services vědí, že vzít své ratolesti do práce potěší nejen děti, ale i rodiče. Navíc to podpoří značku zaměstnavatele. Pro rodiče na mateřské…

Mateřská a rodičovská  jsou pro rodiče náročným obdobím. Nejen, že si musí zvykat na nové povinnosti a sžít se s rolí rodiče – často také…