603 564 243
EN
Menu

Děti ve firmě

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové hlídání dětí zaměstnanců. Organizujeme příměstské tábory ve firmě i firemní eventy zaměřené na rodiče s dětmi.

#

Jednorázové hlídání

Zajistíme hlídání dětí včetně programu a vybavení dětského koutku. Jednorázové hlídání využijete při akcích pro maminky na rodičovské dovolené nebo v případě, že děti mají volno a rodiče musí do práce.

#

Pravidelné hlídání

Pomůžeme zajistit pevný dětský koutek ve firmě. Hlídáme děti podle potřeby rodičů, například jeden den v týdnu nebo pravidelně každý den. Jde o alternativu firemní školky. Je možné hlídat děti od 6ti měsíců.

#

Příměstské tábory

O jarních a letních prázdninách se postaráme o děti zaměstnanců. Ráno je vyzvedneme ve firmě, večer je zase vrátíme, veselé a unavené. Příměstský tábor může platit zaměstnavatel na základě faktury nebo přímo rodiče. 

#

Rodinné teambuildingy

Skvělá příležitost jak podpořit svou značku dobrého zaměstnavatele. Děti jsou totiž tím nejlepším podporovatelem firmy, kde pracují rodiče. Jedná se o obdobu Family Day, do aktivit se zapojí celá rodina.

Proč je důležité, aby se zaměstnanci cítili dobře?

Poslední průzkumy v oblasti HR ukazují, že spokojený zaměstnanec je výkonnější, je méně ohrožen syndromem vyhoření, dokáže lépe čelit stresovým situacím, lépe funguje v týmu a celkově přispívá k prosperitě celé firmy. Rovnováha v pracovním a rodinném životě patří k základním potřebám každého člověka. Těší nás, že stále více firem pomáhá svým zaměstnancům ke spokojenějšímu a harmoničtějšímu životu.

Jak vám může pomoci Baby Office?

Našim posláním je usnadňovat rodičům jejich práci a pomáhat udržovat rovnováhu mezi prací a dětmi. Nabízíme pravidelné nebo jednorázové hlídání dětí ve firmě, zařízení a provoz pevného dětského koutku nebo pouze hlídání dětí v určité dny. Jedná se o  hlídání během firemních seminářů, setkávání s maminkami na rodičovské či velikonočních a podzimních prázdnin. Provozujeme také stále oblíbenější letní příměstské tábory přímo ve firmách. Pro stmelení pracovních kolektivů v širší perspektivě pořádáme ve firmách rodinné teambuildingy. Pro setkávání celých rodin zaměstnanců pro vás rádi vymyslíme zábavný event – Dětský den či Mikulášskou akci.

 

Mohlo by Vás zajímat

„A já pořád, kdo to tluče a on bednář na obruče. Bednář sudy dodělává, při tom velké rány dává.“ Zpívá se v jedné lidové písničce. Dnes…

Mateřská a rodičovská  jsou pro rodiče náročným obdobím. Nejen, že si musí zvykat na nové povinnosti a sžít se s rolí rodiče – často také…

Nicole z Innogy

S firmou innogy jsem poprvé přišla do styku před několika lety, kdy jsem od ní začala odebírat plyn a elektřinu pro svou domácnost. Skupina innogy…