0
Menu

Děti v práci – SAP Kids’ Day

Ve společnosti SAP Services vědí, že vzít své ratolesti do práce potěší nejen děti, ale i rodiče. Navíc to podpoří značku zaměstnavatele. Pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené je to příležitost navštívit své týmy, nasát atmosféru ve firmě a načerpat energii.

Po loňské zkušenosti s pořádáním Dětského dne se letos v SAP Services rozhodli zorganizovat  dokonce akce dvě, a to podle věku dětí. První pro maminky a tatínky na rodičovské dovolené s miminky a batolaty, druhou pro už větší děti zaměstnanců od cca 4 do 12 let. Toto rozhodnutí se ukázalo jako prozíravé a umožnilo obě akce účelněji připravit a lépe uspokojit přání a potřeby účastníků.

Hýčkání maminek

V prvním termínu využilo více než 80 dospělých možnost navštívit firmu, potkat se s kolegy a užít si zábavné odpoledne. Setkání se zúčastnila také ředitelka firmy, sama je maminkou 4letého chlapečka.

Pro více než 60 dětí jsme zajistili dětskou hernu pro nejmenší – bazének s balónky, stavebnice, stolečky s kreslením a další hračky. K dispozici byla také místnost s přebalovacími potřebami, kde rodiče mohly v klidu přebalit a nakojit své děti. Děti si domů odnesly plyšové nosorožce.

Společnost SAP Services jako výborný hostitel zajistila chutné občerstvení pro všechny zúčastněné. V separované místnosti se 3 nevidomí maséři s asistentkou věnovali rodičům. Masírovali přes oblečení šíji a záda. Mezitím se o děti staraly chůvy. Rodiče spolu s dětmi měli také možnost vyfotit se ve fotokoutku s originálním pozadím.

Námořníci na palubu!

Den pro větší děti zaměstnanců byl v námořnickém stylu. Děti plnily zábavné úkoly – skládání obrázku majáku, lovení ryb, házení na cíl a potopení lodí. Za splnění všech úkolů získaly děti krásného plyšového medvídka v barvách SAP. Kromě toho si děti vyrobily pirátskou čelenku a pískovaný obrázek. Tým malířek na obličej měl plné ruce práce s malováním Spidermanů, princezny Elsy, tygříků a dalších motivů. Opět byl k dispozici fotokoutek a spousta dobrého jídla.

Oba Dětské dny se opravdu vydařily, malí i velcí návštěvníci byli spokojení a doufám, že se opět za rok setkáme 🙂

Hana Krejčí

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě