0
Menu

Dění v Baby Office

Minulý týden měl v Baby Office své pokračování kurz Desatero k úspěchu, tentokrát na téma Komunikace a prezentace s lektorkou Kateřinou Kaňokovou z Gender consulting. Účast byla jako vždy hojná a na všech přítomných bylo znát, že si kurz skutečně užívají a nebojí se do něj aktivně zapojit. Tentokrát si aktérky vyzkoušely před publikem ostatních žen, jak co nejlépe odprezentovat svůj podnik. Podobně, jako by byly v pořadu Den D, kde měli podnikatelé možnost získat peníze od investorů a vše záviselo právě na jejich prezentačních a přesvědčovacích dovednostech. Celý kurz tradičně provázela příjemná a uvolněná atmosféra, kterou vytváří jak lektorka, tak přítomné osazenstvo. Ženy, které se v první „várce“ Desatera k úspěchu sešly, se spřátelily a už vymýšlí, jak by si ve svém podnikání mohly navzájem pomoci. Tento týden je v Baby Office čeká další lekce, tentokrát s lektorkou Janou Klampfovou. Kurz Desatero k úspěchu bude mít pro velký úspěch ještě minimálně dvě pokračování. Jedno se uskuteční v lednu a již teď je zaplněno do posledního místa. Další proběhne na jaře a je stále ještě možné se na něj přihlásit.

Všichni jsme zvědaví rovněž na premiéru další dotované akce, a to středeční Rétoriky se Štěpánkou Duchkovou. Akce byla mimořádně rychle zaplněna a rovněž se chystá její opakování pro ty ženy, které se na ni z kapacitních důvodů nemohly přihlásit. Rétorika bude zaměřena na prezentační dovednosti a celkově na vystupování na veřejnosti či v médiích. Ten samý den se koná v Baby Office i fotografování s Věrkou Křeháčkovou, která Vám po domluvě nafotí Váš profesionální portrét.

Ve čtvrtek dopoledne se koná kurz s názvem Kancelářské práce na počítači s Davidem Světlým, který je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Pokud tedy pracujete na počítači a trochu s tím bojujete, zkuste se ještě rychle přihlásit, máme poslední volná místa. Zdokonalíte se v práci s Windows, Wordem i Excelem. Kurz trvá tři hodiny a je rovněž dotovaný, tedy zdarma. Stále máte také možnost přihlásit se na Restart o třech sezeních s Jarkou Švarcbachovou, který tento týden začíná jak v dopoledním, tak v podvečerním čase. Ve čtvrtek v 16:30 se koná i ukázková hodina Ostrova objevů, což je program pro děti do tří let. Zúčastnit se ho můžete zdarma.

Baby Office nezahálí ani o víkendu. Zkuste v sobotu 19. října zamířit na Výstaviště v Holešovicích, kde proběhne již 9. Jarmark ONA Dnes. Budeme tam mít zastoupení v podobě hlídacího koutku, takže si k nám můžete dát pohlídat děti zdarma, jít v klidu nakupovat a podpořit tak dobrou věc. Děti zabavíme malováním na obličej, dílničkami a hrami. Vstup na Jarmark vás přijde na 20 Kč, jeho výtěžek poputuje jako již tradičně na charitu.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě