Co s dětmi o prázdninách?

Pobyt na čerstvém vzduchu na venkově u babičky patří beze sporu k nejlepším možnostem, jak dobře strávit prázdniny. Ale ne každý má to štěstí a ochotné prarodiče, kteří se mohou o děti o prázdninách postarat. Připravili jsme pro Vás rychlý přehled o tom, kam s dětmi o prázdninách, zatímco rodiče chodí do práce.

1. Miniškolky, školky a jesle

Většina soukromých a některé státní školky a jesle jsou v provozu i o prázdninách. Pro menší děti je to ideální varianta. Tráví čas v prostředí, na které jsou zvyklí, navíc řada školek organizuje o prázdninách různé výlety a další zajímavé aktivity. I miniškolka Baby Office má letní provoz bez omezení.

2. Klasický tábor s přespáváním
Na trhu je nepřeberné množství táborů různého zaměření, délky i stylu. Pohodlně vyhledat tábor, který vám bude vyhovovat, můžete například zde

3. Příměstské tábory

Ne každé dítě je připraveno na to, aby bylo bez rodičů přes noc. Pro ně existuje bohatá nabídka příměstských táborů. Program je zpravidla od 9 do 17 hodin. Doporučujeme například tábor pro plaváčky, který vede naše partnerská organizace Mommy Time nebo tábor s angličtinou s využitím hudby naší lektorky z Melody English.

Zajímavou alternativou je Skautský příměstský tábor, kde je možné nechat děti i přespat. 

4. Firemní příměstské tábory pro děti zaměstnanců

Stále více firem poskytuje příměstské tábory svým zaměstancům jako benefit. Zkuste oslovit svého zaměstnavatele, zda nechce takový tábor uspořádat. Pro zaměstnance odpadá nutnost vozit děti na místo, ráno vezmou jednoduše dítě do práce a večer s ním odejdou.


Komentáře

Okomentuje příspěvek