Cashflow pro podnikavé – akce Go Win Cashflow klubu

Jaké by to bylo být opravdu svobodný? Co by se změnilo ve vašem životě, kdybyste měli dostatek peněz i času na všechno, co rádi děláte? Chodili byste stále do stejného zaměstnání nebo byste dělali něco, co vás opravdu baví a naplňuje? Věnovali byste víc času své rodině a přátelům?

Chodily by vaše děti do stejné školky nebo školy nebo byste jim mohli dopřát lepší vzdělání? Cestovali byste více než doteď? Pomáhali byste více druhým? Jak by vypadal váš život, kdybyste ho mohli žít opravdu podle svých představ?

To vše jsou otázky, které si čas od času dávame všichni. Jak to ale zařídit?

Tento stav se nazývá finanční a časovou svobodou. Pokud jste četli nějakou motivační literaturu, pravděpodobně jste na tento termín už narazili. Jak zajistit, abyste měli čas i peníze zároveň? Může toho dosáhnout každý, nebo je to jen výsada privilegovaných?

Robert Kiyosaki, americký podnikatel, investor a spisovatel ve svých knížkách vysvětluje rozdíly v myšlení a aktivitách mezi lidmi, kteří finanční a časovou svobodu mají, a těmi, kteří ji nemají. Jaké ty rozdíly jsou? Bohatí lidé jednoduše vědí a dělají věci, které chudí lidé nevědí a nedělají. A jedna z těch věcí, kterou bohatí lidé vědí, je, jak fungují čas a peníze. Kiyosaki tomu říká finanční gramotnost. A to je druh vzdělání, který ve škole nedostanete.

Ve svém nejslavnějším bestselleru, knize Bohatý táta, chudý táta, Robert Kiyosaki uvádí:

„Jeden z důvodů, proč bohatí bohatnou, chudí chudnou a střední třída zápasí s dluhem, je, že se o penězích učí doma, a ne ve škole. Většina z nás se o penězích naučí od rodičů. Co mohou chudí rodiče říci svému dítěti o penězích? Jednoduše mu řeknou: „Choď do školy a pilně se uč.“ Dítě může prospívat se samými jedničkami, ale s myslí a finančním naprogramováním chudého člověka. Naučilo se to, když bylo malé.”

Jak tedy získat to správné finanční vzdělání? Možností je několik, my jsme pro vás ve spolupráci s Go WIN Cashflow klubem připravili možnost učit se finanční gramotnost tou nejzábavnější formou – pomocí deskové hry Cashflow 101, jejíž autorem je právě Robert Kiyosaki.

Hra zjednodušenou a zábavnou formou ukazuje možnosti získávání dalších příjmů a investování a učí, jak může finanční a časové svobody dosáhnout každý, kdo má to správné vzdělání.

Jak chcete využít tu “správnou” příležitost, když ani nevíte, jak vypadá?

Přijďte se s námi naučit principy tvorby časové a finanční svobody, poznat se s lidmi, kteří jdou stejným směrem, a inspirovat se od těch, kteří už něco dokázali.

Bližší info na stránkách Go Win Cashflow klubu

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek