Březen, za kamna vlezem?

Pro nás v Baby Office to rozhodně neplatilo. Zima byla sice v březnu ještě urputná, ale my jsme již pilně připravovali jarní a letní akce. Kde jste nás mohli potkat?

Dětský koutek na World of Beauty & Spa

16. a 17. března na Výstavišti v Letňanech jsme opět zajišťovali dětskou zónu. Maminky mohly v klidu přebalit a nakojit, starší děti si pohrály. Hitem byla stavebnice PlayMais od Toypexu.

Dětský koutek Rossmánek na Festivalu Evolution

Festival Evolution byl jako vždy nabitý zajímavými vystavovateli a přednáškami. Podívejte se na ohlédnutí za jarním Festivalem Evolution. My jsme poskytovali zázemí rodičům a dětem a hlídali děti od 2 let bez rodičů. Děti si vyráběly krásné obrázky na okno s Vlaďkou z Play Day. Už nyní se těšíme na podzimní Festival Evolution, kde budeme opět s Rossmánkovým dětským koutkem.

Velikonoční hlídání

Na zelený čtvrtek měly děti prázdniny, ale rodiče museli do práce. V několika firmách rodičům situaci usnadnili a zřídili pro ně náš program pro děti ve firmách. Den si užili všichni. Rodiče mohli v klidu pracovat a děti se kreativně i nekreativně vyřádily s námi – tvořily zápichy do květináčů, sázely osení, vyráběli zajíčky z ponožek, běhaly, skákaly a  hrály různé hry.

Pronájem vybavení dětských koutků

Těší nás rostoucí zájem o naše nové stránky s půjčovnou vybavení, kde si může zájemce přímo vybrat, co potřebuje.

Hana Krejčí

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek