0
Menu

Baby Office v proměnách času: slavíme 10 let

10 let Baby OfficeKdyž jsme na začátku našeho podnikání v Baby Office poctivě vyplňovali business plány, byla tam i kolonka, kde chceme být za 5 a 10 let. Naivita těchto představ je dnes pro nás mile úsměvná.

Podle nich jsme měli dnes mít síť poboček Baby Office a zajišťovat podporu pro pracující rodiče v coworkingových centrech s hlídáním po celé Evropě.

Proč se nám tato vize nenaplnila si můžete přečíst v článku s epickým názvem Proč není coworking s hlídáním dobrý podnikatelský záměr?

“Váš byznys bude takový, jací jste vy.”

Tuhle větu nám kdosi moudrý řekl na začátku naší podnikatelské cesty. Jací tedy jsou ti, kdo v současné době tvoří Baby Office? 

Antonín MartinekTonda

Nezkazí žádnou legraci. Je to tahoun, kreativec a optimista. Má skvělé nápady, je vtipný, milý a vždy ochotný pomoci. 

Dětem se věnuje i ve volném čase, vede 2 turistické oddíly Tuláků.

Nemá rád Toggl, což je náš firemní nástroj pro měření času stráveného nad jednotlivými projekty. Prý ho zdržuje od práce. 

Andrea

Andrea HrdličkováSe smyslem pro detail, uvádí věci do řádu. Stará se o finance a zajišťuje personální obsazení našich akcí.

Spokojenost a dobrá nálada týmu je pro ni důležitou prioritou a současně dbá na to, aby všichni zanícení kreativci stáli nohama na zemi a používali Toggl. Má 2 syny ve věku 6 a 9 let, kteří patří mezi nadšené testery našich materiálů pro děti.

Má ráda umění, přírodu a nemá ráda povrchní věci. 

Pavlína 

Pavlína BandrowskáPája je optimistické slunce celého týmu. Nic pro ni není nemožné. Věří, že každé klientské téma lze proměnit do her a tvoření.

Dokáže přesvědčit i vás, že včela je to nejlepší téma pro váš family day.

Doma se stará o dospívající slečnu. Ráda tancuje, tvoří a maluje. 

Nemá ráda nečestné jednání a agresivní marketing.

Hana

Hana je jako ta pověstná bonboniéra z Forresta Gumpa.

Hana MüllerováNikdy není jisté, s čím přijde ráno do práce. Pokud vůbec přijde. Jinak je kreativní, zábavná, otevřená a v jádru zodpovědná.

Má 3 děti ve věku 8, 13 a 25 let. Ve volném čase chodí do přírody, sportuje, medituje a pořád se něco nového učí. Teď zrovna španělštinu.

Jaký je tedy Baby Office?

Všichni členové týmu vyznávají a žijí hodnotami, které jsou zakódovány v DNA značky Baby Office:

Respekt – k dětem i dospělým, k potřebám klientů, k sobě navzájem.

Upřímnost a pravdivost – za každých okolností jednáme fér a na rovinu. 

Ohleduplnost k životnímu prostředí – vedeme děti k lásce k planetě Zemi a minimalizujeme negativní ekologický dopad našich eventů. 

Vytváření hodnoty pro zákazníka – na prvním místě je u nás zájem klienta a to, aby naše služby byly maximálně efektivní. I když to třeba znamená, že zakázku nerealizujeme.

Rovnováha – pomáháme našim klientům najít rovnováhu. Mezi rodinou a seberealizací i mezi prací a zábavou.

Kreativita – vždycky hledáme nová a neotřelá řešení, která posouvají nás i naše klienty dále. 

V Baby Office milujeme děti a rozumíme jim. Nejmenší děti učíme samostatnosti, aby se odvážily objevovat velký svět, větším dětem ukazujeme, kolik zábavy se skrývá ve zdánlivě jednoduchých věcech, a dospělým pomáháme znovu objevit své vnitřní dítě.

A protože děti milujeme, chceme, aby byly šťastné. Snažíme se o to na našich akcích pro rodiny, při hlídání dětí ve firmách i na akcích. Myslíme na to i při vytváření našich vzdělávacích materiálů pro děti.

V našem podnikání naplňujeme cíle udržitelného rozvoje SDG. Řešíme 4. a 5. pilíř, tedy kvalitní vzdělávání a rovnost mužů a žen. 

Kde se vidíme za 10 let?

Stále pořádáme skvělé a oblíbené eventy pro celé rodiny a pečujeme o děti ve firmách. Díky stále oblíbenějšímu home office jsme otevřeli zbrusu nové coworkingové centrum s hlídáním, kde nacházejí zázemí podnikatelé i pracující rodiče z firem.

Vymysleli jsme sérii her, ve kterých jsme zúročili desítky let našich zkušeností s prací s dětmi. Hry děti motivují k šťastnému a spokojenému životu plnému výzev a splněných snů.

Hana Müllerová

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě