0
Menu

Baby Office slaví narozeniny: Už 9 let hledáme cesty, jak zabavit děti a podpořit rodiče

Baby Office slaví 9 letUprostřed mrazivého března roku 2013 jsme otevřeli naše vysněné coworkingové centrum pro pracující maminky a tatínky. Všechny těžkosti, které tomu předcházely (a nebylo jich málo), dnes vnímáme spíše jako drobné překážky a obtíže, zato si živě pamatujeme tu obrovskou euforii, radost a nekončící zásoby energie.

Radost a nadšení se snažíme udržovat po celou dobu našeho podnikání. I když to v posledních letech není jednoduché, zůstáváme pozitivně naladěni a snažíme se vymýšlet nové cesty, jak zabavit děti a ulehčit život rodičům. Novinek máme v tomto roce celou řadu.

Zábavně naučné tematické stezky se zrodily loni v době pandemie, kdy nebylo možné pořádat žádné akce. Za rok je využilo více než 300 organizací, především z řad obcí, škol a školek. Máme v nabídce tematické stezky k různým příležitostem tradičního roku – Velikonoce, Advent či Masopust, dále obecná oblíbená témata jako vesmír či zvířata nebo doprava. Nově připravujeme také stezky na míru.

Náš další produkt se zrodil vlastně trochu náhodou. Loni jsme vytvořili sadu kreativních balíčků pro školky k svátkům a významným dnům z celého roku. Součástí byly i sešítky s informacemi k danému svátku – Inspirovníky. Podle ohlasů jsme zjistili, že největší zájem je právě o Inspirovníky, které spojují informace se zábavnými úkoly a hádankami. V této chvíli máme 6 témat: Tři králové, Masopust, Den mateřského jazyka, Velikonoce, Dušičky a Advent.

Kromě toho se pilně připravujeme na nadcházející dětské dny a family days, které nás čekají v květnu a červnu. 

Naší poslední novinkou jsou hravé Zábavníky pro hotely, restaurace, lázně a další místa, kde se vyskytují děti. 

Chystáme také celou řadu nových produktů pro děti, navazujeme nové spolupráce a partnerství. Děkujeme, že jste celou dobu s námi, fandíte nám a podporujete nás. 

Hana Müllerová

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě