0
Menu

Ani po 7 letech fungování nepřestáváme hledat nové cesty, jak podporovat rodiče

Impact First je akcelerační program pro neziskové organizace a sociální podniky. Za podpory mentora a řady expertů se jednotlivé týmy snaží posunout se ve svém podnikání a zvýšit pozitivní dopad, který jejich aktivity nabízí.

My jsme se s projektem Baby Office přihlásili do již 9. ročníku
tohoto programu, který startoval v říjnu 2019 a končil v únoru 2020.

S čím jsme do akcelerátoru šli?

Máme fungující společnost, ale potřebujeme zlepšit finanční situaci, posílit obchod, zlepšit marketing a podívat se, zda naše značka odpovídá tomu, co aktuálně nabízíme.

4 měsíce jsme usilovně pracovali. Máme za sebou 10 skvělých workshopů, 3 prezentace před porotou, více než 40 hodin práce s mentorkou a 5 konzultací s experty.

Co řešíme?

Existujeme proto, abychom propojovali rodiče a firmy. Chceme řešit sociální izolaci matek a pomáhat firmám poskytovat benefity podporující rodiče.

Co děláme?

Staráme se o děti ve firmách, o prázdninách nebo při akcích pro maminky na rodičovské. Organizujeme akce na podporu komunitního života nejen ve firmách, ale i v obcích a obchodních centrech.

Co se nám povedlo?

Nastavili jsme novou obchodní a marketingovou strategii. Definovali si marketingové cíle a ty propojili s obchodem a osvětou. Zlepšili jsme argumenty, proč by firmy měly podporovat rodiče. Vyladili jsme kompetence a zodpovědnosti v týmu a navázali spolupráci s konkurenční firmou MomsCare.

Výsledkem naší účasti je zvýšení objemu poptávek, zvýšení dopadu a zefektivnění naší činnosti.

Děkujeme naší skvělé mentorce Danušce Kulhánkové, která s námi trpělivě pracovala celé 4 měsíce a neúnavně nás posouvala kupředu, Impact Hubu, že se snaží, aby náš svět byl hezčí a Nadaci České spořitelny, že podporuje rozvoj sociálního podnikání v Čechách.

Hana Müllerová

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě