Aligames

Komunikační hra POVÍDAČKY Kids a Junior
Hra Povídačky rozvíjí a podporuje vzájemnou komunikaci a porozumění mezi rodiči a dětmi, sourozenci i prarodiči. Rozvíjí paměť, fantazii i pozorovací talent a napomáhá zlepšovat vyjadřovací schopnosti dětí.
Povídačky přináší zábavné i naučné otázky na situace, se kterými se mohou děti setkat v běžném životě a dospělí mohou dětem poodhalit své zkušenosti a zážitky z dětství. Cílem hry je vzájemné porozumění v rodinách s mladšími školními dětmi, aby si rodiče s dětmi více povídali, zkoušeli svůj postřeh, vyprávění vlastních příběhů i zábavné soutěžení a poznávali světa kolem nás.
Hra je složená z kartiček na karabině, které jsou tematicky doplněny barevnými obrázky s otázkami a úkoly. Díky praktické karabině, která kartičky spojuje, lze hru vzít pohodlně kamkoli s sebou a dát si ji např. na batoh, do auta a hrát ji s dětmi kdekoli, doma, výletě, v autě, v čekárně u lékaře, v restauraci apod. Více informací na www.zazitkyahry.cz
Zážitkové kurzy vaření s dětmi, které učí děti zručnosti a samostatnosti
Pokud vedete svoje děti k samostatnosti a chcete využít jejich potenciál, přihlaste je na víkendový zážitkový kurz vaření s dětmi Kuchtíci v akci plný chutí, vůní, stolování, soutěžení a zábavy, kde se děti naučí zručnosti i samostatnosti. Hravě se naučí krájet nožem zeleninu, používat mixér, vařečku, loupat brambory, správně prostřít stůl, rozpoznat různé bylinky i koření a odnesou si plno nových zážitků a uděláte jim radost např. na Den dětí. Více informací na www.varenisdetmi.cz.

Sdílejte ...


Komentáře

Okomentuje příspěvek