Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě – Equal Pay Day 2016

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě - Equal Pay Day 2016

Datum: 18. 03. 2016 - 19. 03. 2016
Čas: 09:00 - 18:00

Místo: Hotel Clarion

Věříme, že úspěch spojuje

Nezisková organizace Business & Professional Women pořádá nejnavštěvovanější pracovně zážitkovou konferenci v ČR – Equal Pay Day – Ženy sobě, na které rozhodně nesmíte chybět! Již 18. a 19. března 2016 v Clarion Congress Hotel Prague.

Pracujete na svojí kariéře?  Zajímají vás příběhy úspěšných?  Věnujete čas osobnímu rozvoji? Vyzkoušejte sílu sdílení zkušeností formou speed mentoringu a udělejte velký krok ve své kariéře nebo podnikání.

Zažijte neopakovatelné dva dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů a networkingu. Obohatíte se o zkušenosti jiných a stanete se součástí podpůrné komunity zajímavých žen a mužů.  Konference představuje ženské vzory na základě sdílení jejich příběhů a profesních strategií.

Páteční program otevřeme novými pohledy na život a práci. Co je tajemstvím úspěšných firem? Lidé. Co je tajemstvím vašeho úspěchu? Vy! S hostem Tomášem Krejčířem a Radmilou Pinkavovou Jirkovskou z TV Nova. Pokračovat bude Milan Fridrich z České televize, v panelu složeném z top manažerek a manažerů, včetně Drahomíry Mandíkové z Plzeňského Prazdroje, na téma rozdílného přístupu k leadershipu mezi muži a ženami. A na závěr si položíme otázku, co je ještě k úspěchu třeba.

sobotu se prostřednictvím speed mentoringu máte šanci setkat s úspěšnými manažerkami a podnikatelkami z různých oborů u kulatého stolu a diskutovat po dobu jedné hodiny na dané téma. Co říká o akci například známá česká investorka Margareta Křížová, na kterou se můžete těšit i letos? „Za prvé smekám klobouk, jelikož vím, co v dnešní době obnáší uspořádat akci, na kterou přijdou lidé. A to ještě akci v takovém obrovském měřítku. Je to obdivuhodné. Za druhé je pro mě milým překvapením a potvrzením toho, co si myslím, že je tolik žen, které si chtějí povídat o normálních věcech. V dnešní době se to trochu zvrhává jenom na diskuzi, proč nemohou být ženy v představenstvech a generální ředitelky společností. Ale to nejsou věci, které ženy řeší. Je zajímá, jak začít, jak se uživit, jak dělat marketing a celkově svoji práci a být při tom spokojená.“

Konference Ženy sobě každým rokem graduje a strhává na sebe velkou pozornost nejen v médiích, ale i mezi ženami, které pracují na svém osobním rozvoji. Jste na rozcestí? Přijďte si pro pořádnou dávku inspirace. Na vaše otázky vám pomohou najít odpovědi odbornice na různé oblasti i naše mentorky – úspěšné ženy z českého byznysu a mimořádné osobnosti. Poznáte zajímavé a inspirující ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Získáte příležitost pro prezentaci sebe nebo své firmy, nahlédnete do oblastí, se kterými jste se zatím setkaly jen okrajově. Hlídání dětí zdarma nabízí Dětský koutek Rossmánek.

Konference je určena ženám, které mají zájem ovlivnit změny ve vlastních životech, přispět ke zlepšení života dalších žen a nenechávají je lhostejnými změny ve společnosti. Přijďte si užít spolu s tisícovkou dalších žen dny plné novinek, sdílení, zkušeností a inspirace.

 

11169806_852107038196095_4922017498499473753_n

DĚTSKÝ KOUTEK:

V dětském koutku ROSSMÁNEK si můžete odpočinout v relaxační zóně se sedacími Tuli vaky a využít zázemí pro kojení i přebalování.

Pro děti zajišťujeme hlídání s tvůrčí dílnou a programem – tancování, deskové hry, soutěže.

Hlídáme děti od 2 let (mladší po dohodě) – pro rezervaci místa prosíme o vyplnění formuláře níže.

Dětem doporučujeme do koutku přezutí, pití a svačinu. Na oběd chodí děti s rodiči.

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o.

 

 

 

Program dětského koutku :

-zazpíváme si a zacvičíme u říkanek
-vybarvíme si jarní a velikonoční omalovánky
-vyrobíme si papírového zajíčka
-budeme soutěžit o pexesa,omalovánky,balonky

V 11 hod. NOVINKA!!! DĚTSKÁ JÓGA S ŘÍKAČKAMI I ZÁVĚREČNOU RELAXACÍ A MASÁŽÍ 🙂

 

 

logo-rossmanek

 

 

 

 

 

REZERVACE HLÍDÁNÍ DĚTÍ :

V případě zájmu o hlídání vyplňte níže uvedenou rezervaci a do komentáře napište

  • vaše jméno
  • jméno dítěte
  • věk dítěte (hlídáme od 2 let a mladší v případě volné kapacity)
  • kontakt
  • datum a čas pobytu v koutku

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.


Komentáře

Comments are closed.