603 564 243
EN
Menu

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě – Equal Pay Day 2019

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě - Equal Pay Day 2019

Datum: 30. 03. 2019
Čas: 08:30 - 18:00

Místo: Hotel Clarion

Nenechte si ujít již 10. ročník skvělé akce EqualPay Day – Ženy sobě. který pořádá nezisková organizace Business & Professional Women. Akce pomáhá ženám vystoupit ze své komfortní zóny a pustit se do věcí, o kterých zatím pouze snily.

Zažijte neopakovatelný den plný ženské energie, silných profesních i životních příběhů a networkingu. Obohatíte se o zkušenosti jiných a stanete se součástí podpůrné komunity zajímavých žen a mužů.  Konference představuje ženské vzory na základě sdílení jejich příběhů a profesních strategií.

Konference Ženy sobě každým rokem graduje a strhává na sebe velkou pozornost nejen v médiích, ale i mezi ženami, které pracují na svém osobním rozvoji. Jste na rozcestí? Přijďte si pro pořádnou dávku odvahy a povzbuzení. Na vaše otázky vám pomohou najít odpovědi mentorky – úspěšné ženy z českého byznysu a mimořádné osobnosti. Poznáte zajímavé ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Získáte příležitost pro prezentaci sebe nebo své firmy, nahlédnete do oblastí, se kterými jste se zatím setkaly jen okrajově. 

Vstupenky na akci stojí 900 Kč, lze je zakoupit zde.

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK pod patronací Baby Office

Své děti vezměte s sebou. V dětském koutku ROSSMÁNEK je pohlídáme a nabídneme zázemí pro kojení i přebalování.

Pro děti zajišťujeme hlídání s tvůrčí dílnou a programem. Děti budou mít možnost vyzkoušet chytré hračky, které rozvíjí jejich poznávací schopnosti. Budou malovat, vyrábět si mapu přání a snů, sportovat a hrát si.

Hlídáme děti od 3 let (mladší po dohodě). Pro rezervaci místa prosíme o vyplnění formuláře níže.

Dětem doporučujeme do koutku přezutí, pití a svačinu. Na oběd chodí děti s rodiči.

Děti lze přivést na celý den nebo jen pár hodin dle potřeby.

Program v dětském koutku

WORKSHOP 6TI SMYSLŮ

11 – 12 hod. a 15 – 16 hod.

Workshop s prvky mindfulness zaměřený na poznávání smyslů. Zrak – BuddhaBoard s postupným mizením napsaného textu, Sluch – tibetské mísy, Hmat – poznávání předmětů poslepu, vyzkoušení různých povrchů, Čich – poznávání vůní, Chuť – vědomé ochutnávání ovoce. 

Workshop bude přizpůsoben věku dětí.

Čas konání: od 11 do 12 hod. a od 15 do 16 hod. = 60 minut (doporučujeme přijít dříve, aby se děti adaptovaly a maminky si mohly užít svůj program).Vstup zdarma. Účast na programu je dobrovolná.

SPORTOVNÍ HRÁTKY

9 – 10 hod. a 13 – 14 hod.

Pohyb je dětskou přirozeností, kterou se snažíme podporovat. Děti pohybem vyjadřují radost ze života a z volného pohybu. Děti si vyzkouší opičí dráhu, skákání gumy, skákání panáka a dětskou jógu.

REZERVACE HLÍDÁNÍ DĚTÍ – prosíme o registraci na sobotu 30. března. Do poznámky prosím uveďte:

 • Počet míst = počet dětí
 • Vaše kontakty:
  • Jméno
  • Telefon
  • E-mail
 • Komentář:
  • jméno dítěte
  • věk dítěte (hlídáme od 3 let a mladší v případě volné kapacity)
  • datum a čas pobytu v koutku

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Komentáře