Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě – Equal Pay Day 2017

Dětský koutek ROSSMÁNEK na Ženy sobě - Equal Pay Day 2017

Datum: 24. 03. 2017 - 25. 03. 2017
Čas: 09:00 - 18:00

Místo: Hotel Clarion

Konference, která se dlouhodobě věnuje tématu rovnosti platů (equal pay) v ČR a podporuje ženy v jejich kariéře.

Nerozdělujeme. Spojujeme. Pomáháme ženám rozvíjet jejich sebevědomí, dovednosti a samostatnost. Sdílíme své zkušenosti a příběhy technikou speed mentoring. Inspirujeme ženy k cestě mimo komfortní zónu. Mluvíme spolu a mluvíme i s muži, také oni jsou hosty této konference. Neváhejte a přidejte se k nám v dalším roce.

Nezisková organizace Business & Professional Women pořádá nejnavštěvovanější pracovně zážitkovou konferenci v ČR – Equal Pay Day – Ženy sobě, na které rozhodně nesmíte chybět! Již 24. a 25. března 2017 v Clarion Congress Hotel Prague.

Zažijte neopakovatelné dva dny plné ženské energie, silných profesních i životních příběhů a networkingu. Obohatíte se o zkušenosti jiných a stanete se součástí podpůrné komunity zajímavých žen a mužů.  Konference představuje ženské vzory na základě sdílení jejich příběhů a profesních strategií.

Konference Ženy sobě každým rokem graduje a strhává na sebe velkou pozornost nejen v médiích, ale i mezi ženami, které pracují na svém osobním rozvoji. Jste na rozcestí? Přijďte si pro pořádnou dávku inspirace. Na vaše otázky vám pomohou najít odpovědi odbornice na různé oblasti i naše mentorky – úspěšné ženy z českého byznysu a mimořádné osobnosti. Poznáte zajímavé a inspirující ženy, navážete nové kontakty a také se skvěle pobavíte. Získáte příležitost pro prezentaci sebe nebo své firmy, nahlédnete do oblastí, se kterými jste se zatím setkaly jen okrajově. Hlídání dětí zdarma nabízí Dětský koutek Rossmánek.

Konference je určena ženám, které mají zájem ovlivnit změny ve vlastních životech, přispět ke zlepšení života dalších žen a nenechávají je lhostejnými změny ve společnosti. Přijďte si užít spolu s tisícovkou dalších žen dny plné novinek, sdílení, zkušeností a inspirace.

Vstupenky na akci lze zakoupit zde

 

11169806_852107038196095_4922017498499473753_n

DĚTSKÝ KOUTEK:

V dětském koutku ROSSMÁNEK si můžete odpočinout v relaxační zóně se sedacími Tuli vaky a využít zázemí pro kojení i přebalování.

Pro děti zajišťujeme hlídání s tvůrčí dílnou a programem – tancování, deskové hry, soutěže.

Hlídáme děti od 2 let (mladší po dohodě) – pro rezervaci místa prosíme o vyplnění formuláře níže.

Dětem doporučujeme do koutku přezutí, pití a svačinu. Na oběd chodí děti s rodiči.

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o. 

– vstup ZDARMA, registrace níže.

 

 

 

Program dětského koutku EPD 2017

Zveme všechny děti na zábavný a hravý program! Nahlédněte do našeho rozvrhu a vyberte si, co se vám líbí. Strávit s námi můžete pár hodin i celý den! A to v pátek 24.3. i sobotu 25.3.2017.

Hlídání i program jsou pro vás díky společnosti ROSSSMANN, spol. s.r.o. ZDARMA.

V sobotu 25. března  11-12 hod. nás navíc čeká VÝLET DO PRALESA a v 15-16 hod. NÁVŠTĚVA VENKOVA – hudební vystoupení s Malým muzikantem:

Každé vystoupení rozvíjí jedno téma, které ve formě písniček, říkadel, pohybových her, povídání si a poslechu tematických skladeb tvoří příběh. Budeme hrát na nejrůznější rytmické nástroje a naučíme se být spolu. Naučíme se bubnovat, tleskat, skákat, prostě spoustu zábavných věcí. Pomocí rituální hry si procvičíme co to je nahlas, potichu, rychle, pomalu, vysoko, nízko a další zajímavé aktivity. 

 

 

 

 

REZERVACE HLÍDÁNÍ DĚTÍ :

V případě zájmu o hlídání zašlete prosím níže uvedené informace na e-mail: antonin.martinek@babyoffice.cz

  • vaše jméno
  • jméno dítěte
  • věk dítěte (hlídáme od 2 let a mladší v případě volné kapacity)
  • kontakt
  • datum a čas pobytu v koutku

Komentáře

Okomentuje příspěvek