0
Menu

5 tipů, jak vašim zaměstnancům zpříjemnit Velikonoce

Přemýšlíte, co by vaše spolupracovníky po dlouhé zimě nakoplo a dodalo jim energii? Máme pro vás několik tipů.

1. Květinová výzdoba v kancelářích

Firem, které vám dodají jarní výzdobu, je celá řada. My spolupracujeme se sociálním podnikem Aranžerie. Nejen, že dodávají nádherné aranžmá, ale navíc zaměstnávají lidi s epilepsií, seniory a další znevýhodněné osoby. 

2. Velikonoční nebo jarní workshop

Jarní a velikonoční dekorace si můžete s kolegy vyrobit na workshopu. Pozitivně se naladíte, užijete si příjemný čas s kolegy a můžete se pak kochat výsledky svojí práce. Podívejte se na naši nabídku jarních a velikonočních workshopů.

3. Jarní firemní firemní SWAP

Uspořádejte pro své kolegy jarní SWAP. V předem určený den přinesou účastníci oblečení nebo věci, které už nevyužijí, ale ostatním udělají radost. Sejdete se, posedíte s kolegy u občerstvení, pročistíte šatník a potěšíte sebe i ostatní. Zbylé kousky můžete věnovat na charitu. Jak na organizaci SWAPu?

4. Velikonoční hlídání dětí ve firmě

Pokud máte ve firmě rodiče dětí do 12 let, určitě uvítají velikonoční program pro děti na Zelený čtvrtek, kdy rodiče mají pracovní den, ale děti prázdniny. Více o prázdninovém hlídání dětí ve firmě.

5. Velikonoční balíčky

Velikonoční balíček s drobnou pozorností můžete připravit pro zaměstnance nebo pro jejich děti. Dětskou variantu balíčku najdete zde, ale není problém připravit i jinou variantu na míru dle vašich potřeb.

Chcete velikonoční akci zajistit od nás? Napište nám.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě