Quick Source hledá školitele uživatelů/testery aplikace (částečně práce z domova)

ŠKOLITEL UŽIVATELŮ/TESTER APLIKACE – 2 MĚSÍČNÍ PROJEKT
Chcete se něco nového naučit a pak to předávat dál? Pojďte si vyzkoušet testování a školení?

Hledáme celkem 10-15 školitelů/testerů. Školení bude probíhat v těchto lokalitách: Praha, Brno, Olomouc, Hradec Králové, Písek, Ostrava, Sokolov

Práce je vhodná i pro studenty VŠ, absolventy VŠ, lektory, učitele, ženy na mateřské …

Koho hledáme?

  • baví vás se naučit něco nového
  • nejsou vám cizí počítače
  • chcete se naučit testovat
  • nebojíte se postavit před lidi a něco jim přednést
  • máte vlastní počítač a připojení k Internetu
  • máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Co budete dělat a termíny:

  • nejprve se budete měsíc seznamovat s aplikací a testovat ji, pak budete měsíc tyto informace předávat

1. část – my proškolíme vás, tj. budete se učit pracovat s aplikací a testovat:

  • zhruba od 28.8. do 30.9. formou práce z domu (home-office) + 1x týdně setkání ve firmě (Praha 4), kde se dozdíte co dál, celkem předpokládáme délku školení cca 4 týdny – záleží jak vám to půjde 🙂
  • budete se učit ovládat aplikaci a seznamovat se s ní, testovat používání aplikace a zároveň si psát poznámky a osnovu k budoucímu školení uživatelů této aplikace, bude prostor na dotazy
  • výstupem tohoto školení bude prezentace, která vám pak bude podkladem ve druhé části, kdy budete vy školit koncové uživatele
  • placeni budete fixní částkou za odevzdanou prezentaci

2. část – vy budete školit koncové uživatele

  • zhruba v období září až listopad
  • školení bude v týdenních intervalech, pokud tedy nemůžete po celou dobu, dá se domluvit část
  • budete školit koncové uživatele aplikace, se kterou jste se učili pracovat v předchozích týdnech
  • školení bude probíhat vždy pondělí až čtvrtek v různých lokalitách (Praha, Brno, Olomouc, Hradec Králové, Písek, Ostrava, Sokolov)
  • na každém školení budete 2 školitelé, takže se budete moci vzájemně zastoupit
  • cestování a ubytování je hrazeno
  • placeni budete hodinově podle počtu odškolených hodin

Zajímavý bonus navíc:

  • pokud vás bude testování bavit, můžete pracovat i na dalších projektech jako TESTER a můžete si tím dále přivydělat + projdete školením prezentačních dovedností

Spolupráce je možná na DPP, DPČ, IČO.

Pokud máte o tuto práci zájem, napište nám do emailu stručně vaše zkušenosti, dostupnost a kontakty. Pište na email tomas_jakes@quicksource.cz. Těšíme se na spolupráci.

Komentáře

Okomentuje příspěvek