Pro zájemce o zaměstnání

V případě Vašeho zájmu o pracovní příležitosti a zařazení do databáze uchazečů, kterou budujeme, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ, příp. i v AJ na adresu: info@babyoffice.cz . Do záhlaví životopisu, pod kontaktní údaje, napište pozice / popište práci, o které byste měli zájem a kolik času v týdnu jste schopni pracovat. Vyplňte a podepište taktéž prosím Souhlas se zpracováním osobních dat a zašlete nám ho oskenovaný na naši emailovou adresu. Bez souhlasu nesmíme Váš životopis uchovat v databázi!

Souhlas

 

Akce Baby Office

 • 09. 03. 2015

  Kurz šití pro začátečníky

  Chcete se naučit šít na stroji ?  Kurz je určen naprostým začátečníkům.

 • 19. 03. 2015

  Rodinný rozpočet - jak spravovat rodinné finance?

  Zajímá Vás, jak efektivně spravovat rodinné finance a jak tvořit finanční rezervy?

 • 23. 03. 2015

  Rétorika se Štěpánkou Duchkovou

  Chcete zdokonalit své prezentační dovednosti? Musíte vystupovat na veřejnosti? Dostáváte se do styku s médii? Na kursu Štěpánky Duchkové získáte rady, jak být připraveni na komunikaci (nejen) s médii. Jak odprezentovat svou práci tak, abyste zaujali. Osvojíte si návyky pro práci s trémou a hlasem. Naučíte se pohotově reagovat v neočekávaných situacích.

 • 15. 04. 2015

  Jak rozvíjet finanční gramotnost u dětí

  Máte malé či větší děti a rádi byste je učili zdravým finančním návykům? Pojďte se seznámit s nástroji, které můžete použít.

 • 17. 04. 2015 - 18. 04. 2015

  Mobilní dětský koutek Rossmann na Equal Pay Day 2015

  DEN ROVNOSTI PLATŮ – ženy ženám a nejen jim, je celosvětovou akcí s dlouholetou tradicí v řadě evropských zemí.  Na akci poskytujeme hlídání dětí zdarma.

Blog


Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin