Děti na svatbě

IMG_8569Přinášíme vám 7 tipů jak zabavit děti na svatbě

Poslední dobou roste zájem brát děti sebou na akce pracovní i volnočasové, ale i ty sváteční a to včetně svateb. Zvete i vy na svatební oslavu své přátele i s dětmi? Nebo jsou přímo svatebčané již rodiči? Přinášíme vám pár tipů, jak si den s dětmi zpříjemnit.

1) Přidejte do nabídky jídel i něco pro malé hosty.
Šikovný catering dokáže vytvořit i dětské menu, které zasytí, potěší oko a naplní dětská bříška tak, že budou sedět u stolu o něco déle než nad šunkovou rolkou či jednohubkou s pikantní pomazánkou, co miluje strejda Pepan. Chcete, aby děti viděly na svatební tabuli? Dobře poslouží vysoké jídelní židličky.

2) Připravte pár dětských stolečků a židliček pro dětský rautík.
Pokud to je možné, vytvořte dětem na odpolední program občerstvení mimo hlavní slavnostní tabuli – budou jej mít po ruce, nebudou vám šplhat po ubrusech a zabaví se vlastní samostatností. V létě nezapomínejte na dostatečné množství džbánů s vodou či přírodními šťávami.

3) Najděte pro děti bezpečný kout pro jejich zábavu.
Vyberte v prostorách akce zázemí, kde se děti mohou nerušeně válet, hrát si, tvořit apod.
Dopřejte jim kousek vlastního prostoru (s odvahou i blízkého hřiště či zahrady), kde se nebudou nudit, a proto se k vám z těchto míst budou vracet s úsměvem na rtech.

4)      Pro hosty s nejmenšími miminky se zase vyplatí zákoutí ve stínu i za větrem. Maminky v klidu nakojí, přebalí a užijí si sami sebe a trochy klidu než jej budou zase tetičky nadšeně obdivovat. Přijde vhod přebalovací podložka, křeslo nebo sedací vak a jako bonus přihoďte (kojící) polštář.

5) Připravte dětem náhradní oblečení.
A to i těm větším. Pro mimča je berete samozřejmě, ale starší se snadno (a na takovéto akci určitě) zamažou či polijí. A je přece škoda si proto kazit den a mračit se na sebe. Navíc, když jim dáte trochu volnosti (viz bod 3), dejte jim i volnější oblečení… oplatí vám to tím, že večer brzo usnou (většinou dřív než vy) a budete spokojeni všichni.

6) Připravte dětem drobné dárky, které potěší, a cestou domů je zabaví.

7) Přesvědčte někoho, že největší zábava dne jsou vaše děti 🙂
Najděte mezi známými obětavou osobu, která se postará alespoň na část dne o děti včetně programu a nebude ji mrzet, že přijde o zábavu mezi dospělými. Ideální je, pokud ji to bude i bavit a na fotkách se bude dokonce usmívat!

Rada dobrá, ale nenašli jste tu obětavou osobu pro vaše děti či děti hostů?
Nevíte, zda se v místě konání svatby a oslav najde vhodné místo pro volný pohyb dětí?
Nemáte k dispozici dětské vybavení či nápady na program pro děti?
Řešíte další otázky na téma Děti na svatbě?

Obraťte se na nás 🙂

obludoo

V Baby Office si totiž myslíme, že užít si svůj den (i ten slavnostní) můžete i s dětmi. Přijedeme s vybavením dle věku dětí, děti zabavíme, pohlídáme, případně nakrmíme a uložíme ke spánku.
Náš obor jsou rodiče a děti. Děti veselé, hravé, plné fantazie i upřímnosti a rodiče, kteří své děti milují. Realizujeme hlídání dětí a vymýšlíme pro ně program na míru dle tématu akce včetně potřebného vybavení či rekvizit. A svatby? Na svatbách je kouzelná atmosféra a nás baví společně vymýšlet, jak pomoci svatebčanům i jejich hostům si den co nejvíce užít.

http://www.babyoffice.cz/mobilni-detske-koutky-poptavka/