Jak na Facebook marketing od A do Z

Jak na Facebook marketing od A do Z

Datum: 05. 10. 2017 - 16. 11. 2017
Čas: 09:00 - 13:00

Místo: Pracovna ŽENY s.r.o. Karlínské náměstí, Praha 8

Jste fanoušci sociální sítě Facebook a chcete se jí naučit využívat i k marketingovým účelům? Podnikáte a chcete si reklamu dělat sami bez agentury nebo dalšího člověka, nebo jste správci firemní FB stránky? Právě pro vás jsme připravili sérii 4 půldenních školení marketingu na Facebooku.

Ojedinělý cyklus 4 x 4 hodinových workshopů nabízí základy správy stránky na Facebooku až po pokročilé možnosti reklamy, které Facebook nabízí a jak je můžete využít konkrétně pro váš business. 

Využijte zvýhodněné nabídky -15% za kompletní balíček 4 kurzů Facebook marketingu – výhody pro vás:

  • v průběhu 2 měsíců se naučíte používat FB stránky včetně praktické znalosti jejich reklamních nástrojů
  • na základě našich zkušeností i doporučení absolventů našich kurzů považujeme za efektivnější rozdělit velké množství informací rozdělit do více studijních dní a ponechat tak prostor pro praktické procvičení mezi workshopy.mezi jednotlivými workshopy máte vždy cca 14 dnů na procvičení a práci doma.
  • kurzy Reklama na Facebooku II a Optimalizace a vyhodnocení reklamy na FB vám nabízí unikátní formou pracovní skupiny (maximálně 5 účastníků) nastavit, zkonzultovat a zoptimalizovat vlastní reklamu pro své podnikání
  • celková cena série 4 workshopů 6900,- Kč, se slevou 15% 5900,- Kč- nabídka platí do vyprodání míst -počet míst omezen

Rezervovat můžete i další výhodné balíčky FB kurzů:

  • pro pokročilejší uživatele FB (nebo absolventy našeho kurzu Jak vytvořit a spravovat stránky na FB) balíček kurzů 2.-4.,  zaplatíte 4720,- Kč (původní cena 5 550,- )
  • pro uživatele reklamy na FB, kteří potřebují její nastavení zkonzultovat, vypilovat a zeefektivnit – vše v malém počtu maxim. 5 účastníků – balíček kurzů 3 + 4 – zaplatíte 3800,- Kč (původní cena 4200,- Kč)

Jednotlivé workshopy a termíny:

  1. Jak vytvořit a spravovat úspěšné stránky na Facebooku – čtvrtek 5.10. 2017, od 9.00 do 13.00 hod

Praktický workshop pro začínající správce a správkyně FB stránek. Ať máte či plánujete stránku na Facebooku související s Vaším podnikáním, koníčkem nebo jen tak pro zábavu, dobrý obsah a vhodné nastavení vám pomůže získat větší popularitu. Maximální počet je 12 účastníků

2. Reklama na Facebooku 1 – čtvrtek 19.10. 2017, od 9.00 do 13.00 hod

Pokud již máte dobře nastavenou a fungující stránku, přijďte zjistit, jak můžete více prodávat pomocí reklamy. Cílem kurzu je, abyste zasáhli své klíčové publikum efektivně – tedy za co nejlepší peníze jste dosáhli konverze, tedy stanoveného cíle, ať už je to proklik, nákup, registrace, apod. Maximální počet je 12 účastníků.

3. Reklama na Facebooku 2 – pátek 3.11. 2017, od 9.00 do 13.00 hod

O reklamě na Facebooku už něco víte, ale chcete jí využívat naplno? Projdeme si pokročilá nastavení a možnosti cílení a na místě si ronvou vyzkoušíte vytvořit vlastní reklamu. Budete umět cílit na lidi z vašeho webu, na uživatele, kteří reagovali na vaši stránku, na podobná publika a mnohem více. Budeme v malé skupince maximálně 5 účastníků, aby bylo již vše o vás a na míru. 

4. Optimalizace a vyhodnocení reklamy na Facebooku- čtvrtek 16.11. 2017, od 9.00 do 13.00 hod

Lektorka s vámi projde výsledky vašich dosavadních reklam, dostanete rady co vyhodnocovat a případné podněty pro zlepšení či další testování a na co si dávat pozor. Maximální počet je 5 účastníků. 

Lektorka: Lucie Budíková

LB

 

 

 

 

 

Reference ke kurzu:

Vzhledem k tomu, že kurzy všeho druhu navštěvuji poměrně často, stala jsem se velmi náročná jak na obsah kurzu,tak lektory. Nicméně Lucka mě dokázala totálně nadchnout. Kurz byl nabitý od začátku do konce a Lucka trpělivá lektorka. Pro ty, kdo chtějí začít používat reklamu na Facebooku trochu jinak než přes tlačítko „propagovat tento příspěvek“ stoprocentně doporučuji. Objeví svět Business managera a vydají se na začátek cesty, která je prostě super dobrodružství…“ Zuzka, červen 2017

Více info ke kurzu: petra.kotatkova@babyoffice.cz

Platební a storno podmínky:

Vyplněním a odesláním rezervačního formuláře dáváte najevo souhlas s našimi platebními a storno podmínkami

Rezervace

Typ lístku Cena Počet míst
všechny 4 workshopy 5 900,00
celkem 3 workshopy- č. 2-4 4 720,00
2 workshopy- č. 3,4 3 800,00Komentáře

Okomentuje příspěvek