Dětský koutek ROSSMÁNEK na akci Festival Evolution

Dětský koutek ROSSMÁNEK na akci Festival Evolution

Datum: 24. 03. 2017 - 26. 03. 2017
Čas: 10:00 - 19:00

Místo: Výstaviště Holešovice

FESTIVAL EVOLUTION – vše, co jste chtěli vědět o zdraví a zdravém životním stylu, zodpoví Festival Evolution. Letos láká i na bohatý doprovodný program:

kvalitní bio potraviny, fair trade výrobky, přírodní kosmetika či nejnovější ekologické vychytávky a produkty, které jsou nejen šetrné k přírodě, ale pomohou i uspořit výdaje na domácnost. To a mnohem více představí návštěvníkům Festivalu Evolution na 400 prověřených vystavovatelů, kteří se od 24. do 26. března 2017 sejdou na pražském výstavišti v Holešovicích. Vedle pětice tradičních veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Osobní rozvoj, které se již po dvanácté sejdou pod hlavičkou Festivalu Evolution, připravili organizátoři i bohatý festivalový program čítající desítky přednášek, workshopů, prezentací a vystoupení vedených uznávanými odborníky. Spojuje je mimo jiné to, že osloví celou rodinu: od budoucích maminek, přes zralé muže až po seniory.

 

mobilni

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK pod garancí Baby Office nabízí:

  • Dětský, relaxační a kojicí koutek
  • hlídání dětí od 2 let  ZDARMA
  • tvůrčí dílna s ekologickou stavebnicí PlayMais

 

PlayMais® je absolutně bezpečná stavebnice ze 100% biologicky odbouratelného materiálu. PlayMais® je zábava i učení, doma i na cestách! Dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv.

V našem hlídacím dětském koutku se rádi postaráme o vaše ratolesti a vy můžete navštívit bohatý doprovodný program nebo si můžete společně s dětmi odpočinout v relaxační zóně se sedacími Tuli vaky. Maminky s nejmladšími mohou využít zázemí pro kojení i přebalování – jednorázové plenky k dispozici zdarma.

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o. – vstup ZDARMA

Více informací o akci naleznete na www.festivalevolution.cz

logoFE

 

Komentáře

Okomentuje příspěvek